Missed ab után volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Júliusban volt egy missed abom. 6 hétre jött meg az első menstruációm. A következő 32 napra, úgy mint mindenek előtt.. Mindig 32 naposak voltak a ciklusaim. Ami viszont szokatlan, hogy 4 nappal a vérzés előtt minden nap egy csepp vér megjelenik. Ez volt múlt hónapban, meg most is, ez a 3.ciklus a műtét után. Délután megyek orvoshoz.

2019. okt. 28. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen műtét után bele fér. Nekem is ovulacio környékén a nyákban van egy kis barna vagy piros csík. Nem tudom jobban megfogalmazni.. és ez azóta van mióta volt a műtétem. Nekem augusztusban volt. Am a te esetedben lehet progeszteron hiány van a háttérben. Az jár mensi előtti barnazassal vagy kis verzessel. De orvos biztos megmondja a tutit 😊
2019. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én ciklusom sokkal jobban megborult missed ab után, és nálam is jött a menzesz előtti pecsételés. Ciklus rendbe jött, pecsételés maradt. Azóta van egy egészséges babcim. Egyébként a pecsételés "normális" dolog.
2019. okt. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Tegnap voltam orvosnál, megvizsgált, és mindent rendben talált. Tenyésztést vett. Azt mondta, ha nincs fertőzés, lehet újra próbálkozni. A menstruáció előtti pecsételés hormonális, ha teherbe esem kapok Utrogestant.
2019. okt. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!