Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valakinek hasonlo helyzet...

Volt valakinek hasonlo helyzetben? Tenyleg segithet az inszeminacio?

Figyelt kérdés

Tobbszoros vetelo vagyok, tavaly ev elejen volt a harmadik missed abom, csak ezt kellet muvileg befejezni. Teljes kivizsgalas utan semmit nem talaltak ami megmagyarazna a veteleseket. Eddig mindig az elso vagy a masodik probalkozos honapba terhes maradtam. Most a beavatkozas ota es a kivizsgalasok utan aprilistol ujbol probalkozunk. De csak ket kemiai terhessegem volt, kb egy het keses es pozitiv teszt utan megjott a menstruaciom. Az utolso szeptemberben volt es azota nem is maradtam terhes.

Az orvos azt mondta, hogy probaljuk meg inszeminacioval, hatha ugy sikerul. 15-20% esely van hogy sikeruljon a teherbeeses ilyen modon, ami nagyon alacsony



2019. febr. 4. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Véralvadási vizsgálatok, immunológiai, genetikai kivizsgálás is volt?

Mivel a terhesség megtartásával van problémád, ezért ezen az inszemináció nem fog segíteni. Inkább a HABAB-Bizottsagot keresném fel a helyedben.

2019. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezeken a vizsgalatokon is tul vagyok. Engem is meglepett hogy miert ajanlja nekem az inszeminaciot. A valasz az volt hogy azert mert most 5honap alatt nem estem teherbe es ha surget az ido akkor probaljuk meg igy.

Termeszetesen tudataban vagyok hogy a tehesseg megtartasaval van a gond, aminek az okara nem talaltak semmi magyarazatot. Mar nagyon belefaradtam es most ez a javaslat az orvos reszerol elege osszezavart.

Kulfoldon elek itt lazaban kezelik ezeket a dolgokat. Meg azt hajtogatjak hogy ne aggodjak meg fiatal vagyok, nem futok ki az idobol. Itt nagyon sok no 40 korul vagy folott szuli az elso gyereket. 34 vagyok es en mar igencsak ugy erzem hogy 1-2 even belul ha nem sikerul akkor ezt a dolgot le kell zarjam es nem probalkozni tovabb

2019. febr. 4. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy betegség IR volt nézve?

Ha igen annak mi lett az eredménye?

2019. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rh-összeférhetetlenséget is néztek? Tudom, hogy banális ötlet, de sosem lehet tudni.
2019. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rh osszeferhetetlenseg kizarhato, azt mar reg tudjuk, hogy az nem lehet gond.
2019. febr. 4. 16:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyel is minden rendben, semmi hormonalis problemam nincs, azt mar kizartak.
2019. febr. 4. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj de valami oka csak van a többszöri vetélésnek.Ne értsd félre.

Nekem volt inszem kezeletlen ir,pajzsmirigy betegséggel.

Nem sikerült egy sem.Igaz nem vetélés de legtöbb esetben felderítetlen betegség áll a hátterében

Ha pl.a TSH referencián belül van de több mint a 2 de inkább alatta jó már problémát okoz.2 érték sokaknál galibát okoz .Ez akart a lényeg lenni.

2019. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valami oka biztos van de minden vizsgalatot megcsinaltak amit csak lehet es semmit nem talaltak. Most ertem haza es kivancsisagbol megnezztem mennyi volt a decemberi TSH eredmenyem. 2 alatt van, 1.76

Az orvosok csak nezznek ki a fejukbol es nem ertik hogy mi okoza a terhesseg elhalasat.

2019. febr. 5. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi van azóta veled?
2020. ápr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!