Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináciò? Szerintetek ez...

Inszemináciò? Szerintetek ez normàlis?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus végèn kerestünk 1 magándokit mivel másfél év alatt nem lettem terhes. Azt mondta inszemináciòval pròbálkozunk először..vérvételek(inzulin,cukor,menstruáciò utàni hormonok)megvanna,HIV teszt,spermateszt..petevezeték átjárhatòsàg is..semmivel nincs gond papìron. A PCT lett pozitîv..na màr most pl. megjött a hònapban és 2naponta kell járnunk UHra...ma vagyunk hetedjére folyamatosan. Ez normális..? Tudom hogy a tüszőèrèst nèzi..de 5perc/5ezer plussz a 2naponta 4òra kocsikázás kezd megterhelő lenni melò utàn. Plussz kezdek elbizonytalanodni hogy ezt ìgy kell e vagy sikerül olyan dokit kifognom aki csak pénzt akar..?

2019. okt. 30. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez ilyen. Mivel nézni kell, hogy hol tart a tüsző és a megfelelő időpontban adni a tüszőrepesztőt meg megcsinálni az inszemet, UH nélkül az nem fog menni.
2019. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szi. Nekem Debrecenbe voltak az inszemek, itt a protokoll: a 3.ciklusnapon vérvétel, a 10.napon uh és ott meghatározzák az inszem napját.
2019. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 naponta kellett menni. Kb. 6-8 alkalommal ciklusonként. Biztosan nem pénzlenyúlás miatt csinálták így, mert fix ára volt az inszemnek és a hozzá tartozó uh-knak.
2019. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ilyen alapos. Az a meddőségi intézet, ahová mi jártunk túl lazára vette. Első inszemnel nem is volt gond, másodiknal túl nagy mennyiségű peteérés serkentőt kaptam es túl ritkán hívtak vissza. A vége hiperstimuláció, kórház, víz leszívás a hasüregből, megcsavarodott petefészkek, 4 nap intenzív osztály lett. Ha nem telt volna el 6 nap két uh között, ezt mind megelőzhettük volna. Azt mondták, hogy lombiknál is ritka az ennyire durva hiperstimuláció.
2019. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!