Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Így lehetséges, hogy terhes...

Így lehetséges, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
férjemmel kb március eleje óta próbálkozunk, nem olyan régóta. eddig nem jött össze a baba. viszont április elején votl meg utoljára nekem mindig is rendszertelen volt. kb egy hete csináltuk újra azóta sok minden történt közöttünk, gondolkodunk a váláson.de most nem ez a lényeg, nem tartozik ide. de ha egy hete csináltuk és nem volt meg már lassan két hónapja, lehettem terhes? félek hogy mi lesz így, megmarad a házasságunk vagy tényleg elválunk és ha terhes vagyok közben? jövőhéten megyek a dokihoz de nem hiszem hogy kimutatja az ultrahang ha csak 1-2-3 hét terhes vagyok...
2015. máj. 30. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az 1 héttel korábbi aktusból lettél terhes, akkor nyilván nem fogja még mutatni se a teszt, se az UH.


Ha viszont korábban, legalább 2 hete sikerült összehozni, akkor már a teszttel is meggyőződhetnél, bár az orvos még így se biztosan látja.

2015. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. 1-2-3 hetes terhesség nincs

2. Ha Április óta nem jött meg, akkor azt bőven láthatja az orvos uh-n

3. Március óta próbálkoztok és már a váláson gondolkodtok? Kicsit át kéne gondolni a gyerekvállalást, mert valószínű a válás gondolata nem az utóbbi 3 hónapban került elő először...félek ez a gyerek egy tüneti kezelés lenne részetekről!

2015. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!