Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van akinek tobb ev utan egy...

Van akinek tobb ev utan egy kis gyogyszeres kezelessel sikerult a baba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mkndenféle külső beavatkozás nélkül, 6 ev után. 😊
2019. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. A több év alatt is kezeltek hormonokkal, egyszer sikerült is teherbe esnem, de sajnos vetélés lett belőle. Kb. 5 év után kaptam Letroxot enyhe pajzsmirigy-alulműködés miatt, pár hónappal később összejött a baba. Most 9 éves.
2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso nem volt semmi mas bajod a pajzsmirigy alulmukodesen kivul? 😊
2019. nov. 6. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:

Elso. Neked nemvolt semmi problead amiert ilyen keson jott?

Mi 4 eve varjuk ☹

2019. nov. 6. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahol 6 évig nem jön, ott biztos van valami, amit nem derítettek ki, de mindig jól hangzik, hogy nem volt még itt az ideje. 🤔🙈


Nekem végül lombik lett, de szinte biztos vagyok benne, hogy az endokrinológusom nélkül nem jött volna össze. Autoimmun pajzsmirigy alulműködő vagyok. Először csak Letroxot kaptam, majd T3 pótlást is.

2019. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi bajom. 3 kistesója is született, ők első hónapban megfogantak. 😊
2019. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok lombikos nőnél is szinte azonnal összejön a tesó. A második terhesség már összehasonlíthatatlan az elsővel. 6 év terméketlenség nem normális, még ha nem is találtak semmit... Örülj a csodáitoknak! De nem vagy általános példa. És ha mindenkivel elhitetnénk, hogy majd jön a baba, amikor ő szeretne... Sokan, nagyon sokan maradnának gyermek nélkül.
2019. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Magas volt a prolaktinszintem, nem volt megfelelő peteérésem, ezért kaptam hormonkezelést. Sokáig jártam meddőségi kezelésre, hosszú lenne elmesélni, miken mentem keresztül. A végén feltűnt egy dokinak, hogy talán mégse jó annyira a (határérték alatti) TSH-m, amit egy endokrinológus is megerősített, akihez végül eljutottam. Mint utóbb kiderült, a pajzsmirigyem volt a kulcsprobléma.
2019. nov. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!