Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6 nap késés után szedjem a...

6 nap késés után szedjem a norcolutot?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, terhes elvileg nem vagyok, a bal petefészkemben egy kis cisztát látott és felírta a norcolutot. Amúgy babát szeretnénk,de mondta a doki ha mégis terhes vagyok a gyógyszer nincs hatással a terhességre. A mensieim amúgy rendben voltak, csak most ez a 6 nap késés ami elvileg a ciszta miatt van,kellene szednem. Én szívem szerint várnék még a bogyókkal, és valahol félek is hogy több kárt okoz mint hasznot. Valaki megosztaná a tapasztalatait a gyógyszerrel kapcsolatban??
2019. nov. 13. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szeded rendszeresen, tuti nem lesz baj.

Nekem 3x írták fel, sajnos sokszor inkább a gyógyszer mint h a ciszta itt maradjon vagy növekedjen és nagy fájdalmakat okozzon vagy kárt a petefészekben. (elzáródás esetleg) vagy gyulladást.

En persze 6 nap után nem szednem be.

Mindig felirta az orvosom, ha nem jön meg 10 nap után sem, akkor szedjem.

Egyszer tettem jól, mert 10.nap délutánra jött meg.

Ha nincs panaszod sztem várhatsz is pár napot.

2019. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!