Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3*1 closty és sajnos késve de...

Irina87 kérdése:

3*1 closty és sajnos késve de mégis megjött. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok el vagyok keseredve 2 clostylbegyt kúrát csináltam végig első kúra után látott terhességre utaló jelet a doki de sajnos megjött akkor 2*1szedtem 65 napra jött meg.2 kúra 3*1 48 napra megjött, mindkétszer az 5 dik naptól a 10 napig szedtem a gyogyit.Hormonlabor alapján ami a menszi 4 napján készült minden jó csak az összprolaktin szint van pont a felső határ értéknél. Erre azt mondta az endokrinológusom hogy endokrín betegségem nincs. IR vagyok amire szedek merckformint 2*1. Hassonló helyzetben valaki?Kötöszködők kerüljenek.

2019. aug. 20. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Endokrin betegséged nincs, de ir-es vagy? Ez ellentmondásos, ugye tudod?

A magas prolaktin szint is gátolja a teherbeesésed. Keress másik dokit!

2019. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan kezeld az inzulinrezisztenciád. Mik a jelenlegi friss eredményeid? És milyen pontosan a hormonlabor eredményed? Miket szedsz még q clostilbegyten kívül?

Életmód váltás, rengeteg mozgás a gyógyszer mellé. Van akiknek több év is kell mire terhesek lesznek.

Ha ezeket nem tartod jól, hiába a clostilbegyt. Ez a 40+ és 60+ napos ciklus azt mutatja, nagyon nincs nálad valami jól.

2019. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ugy értettem hogy a hormonlabor alapján ezt mondta a dokim. Az Ir ről már tudok 1 éve az kezelve is van.A hormonlaborom rendben van csak az összprolaktinom az ami igaz határértéken belül van mégis a felső határt surolja. A doki szerint szépen alakul az IR vagyis nem romlottak az értékeim hanem javultak. A diétát nem mindig tartom mert a munkábol kifolyólag van hogy délután 2 kor eszek először.De a closty miadt megin elkezdtem hízni.A ciklusaim miota az eszemet tudom sose volt rendszeres 35 nap volt most a legutolsó időszak amihez viszonyítani tudtam pár hónapig de most megin felborult.Az én nőgyógyászom csak felírta a gyogyit és enyi. Se hormoon labort nem kért se uh nem csinált félidőbe. Ergo azt sem tudom volt egyáltalán valami hatása a kúrának. Szoval tanácstalan vagyok.
2019. aug. 20. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Így semmiképp ne szedd a clostit.

Amíg az ir-t nem tartod kézben , addig ha letre is jön a terhesség, könnyen fullad korai vetelesbe. Ha meg uh ellenőrzés sincs, akkor simán becisztásodhatsz vagy előfordulhat, hogy létrejön többes (pl negyes) ikerterhesség. 2 ilyen anyukát is ismerek, akiknek uh követés nélkül adtak clostit, nem tudták, hogy sok pete érik, aztán mehettek redukcióra, mert 4 babával nem merték vállalni a kockázatot .

2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!