Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab utáni első menstruác...

Missed ab utáni első menstruációt várom, pecsételó vérzés, görcsök vannak. Lehet így, avivázni vagy inkább másik alkalommal menjek?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem aviva tornára, viszont tegnap óta van egy minimális vérzésem, görcsöl is a hasam, viszont nem az az igazi menstruáció, mint szokott lenni.Ma lenne a 4 órás begyakorló tanfolyam. Nem ártok vele ha így tornázok?
2019. nov. 17. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Missed ab utáni vérzés nekem nagyon durva volt, bár nekem még 1 ciszta is rátett. Nem görcsöltem, nem is szoktam már szerencsére, csak nagyon véreztem. Nem tudom mennyire megerőltető a torna.
2019. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!