Valaki nekem ajánlani egy nőgyógyászat akihez tudok menni soron kívűl?

Figyelt kérdés

Szeptember 27 én volt meg utoljára a menzeszem , csináltam több tesztet is ami szerint babát várok !

Tegnap el kezdtem görcsölni meg vérezni így el mentem a dokihoz aki azt mondta hogy ő szerinte én méhen kívüli terhes vagyok mert ő nem lát petezsákot és nincs a hasüregben semmi folyadék.

Így elküldött vérvételre ahol ma voltam !

Hozzá tette azt is a doki hogy korai terhesség lehet de ő még nem lát semmit .

Mondtam neki hogy a menzeszem sokszor 1-2 hónapot mindig késik és így nem tudom kiszámítani hogy mégis menyi idős lehetek !

Szerintetek van rá kis reményem hogy ott van a méhemben a baba csak még pici és nem látszik?

A vérzésre vissza térve ! Görcs el múlt és a menzeszem meg jött .

Tesztet ismét csináltam és pozitív .

???


2019. nov. 19. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad hol laksz. Maganorvost érdemes keresned, a legtöbb esetben akár már aznap vagy másnap lehet menni.
2019. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt hetekig pozitív maradhat a vérzés jelentkezése után, mivel a minél magasabb a hcg szint, annál több idő kell annak kiürüléséhez. Nekem ez kémiai terhesség gyanús.
2019. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 kerületben lakom . Köszönöm a válaszotokat .
2019. nov. 19. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött és rendesen véreztél akkor már nem vagy terhes. A hcg hormon lassan ürül a szervezetböl ezért pozitív még mindig
2019. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Meg jött a vérkép HCG eredménye .

Nekem azt írja hogy a referencia tumormarker vizsgálat esetén < 2,7. U/L.

A referencia terhesség kimutatása esetén < 30 u/l

HCG 91,4 U/L

MOST AKKOR TERHES VAGYOK ?

Nem értem az eredényt .

2019. nov. 21. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai terhesség volt. Nekem is volt, 122 volt a hcg-m, ami utána fokozatosan csökkent.
2019. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam a dokinál és elvileg egy 40*32 mm és cisztát látott . És kizárta a méhen kívüli terhességet .

De pozitív a tesztem . Ma új HCG vérkép teszt . Hétfőn újra doki .

A vérzés az egy normális menstruáció .

Nem értek már semmit .

2019. nov. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!