Pajzsmirigy alulműködés lenne? Tsh 2,48

Figyelt kérdés
1 éve kiderült, hogy magas a prolaktin szintem. 2 hónapja szedek rá gyógyszert viszont a tsh-m folyamatosan egyre feljebb megy. Fél éve 1,6 volt, 2 hónapja 2. És tegnap 2,48. Tudom hogy referencia tartományon belül van, de babát szeretnénk és 2 alatt kéne lennie ehhez, úgy tudom. Doki erre nem akar gyógyszert adni mert, hogy nem magas annyira. De akkor ha babához viszont magas, akkor mit lehet tenni? Tudtok valami alternatív gyógymódot ami nektek bevalt. 2 hónapja gluténmentes étrendet folytató és szedek szelent meg d vitamint, de hát azóta is ment feljebb, nem pedig javult.

2019. nov. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá alternatív megoldás. Keress másik orvost, azt ajánlom.
2019. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jódot hagyd el! Keresd fel Naszódy Pétert! Előtte csináltass teljes pm hormonpanelt (fT3, fT4, anti-TPO és anti-TG hormonokat), azzal menj! Illetve nem árt egy terheléses cukor-inzulin eredmény se. Sok sikert! Mi neki köszönhetjük a kislányunkat.
2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 19. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második, te is hasonló cipőben jártál?
2019. nov. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!