Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak is borult fel a ciklusa...

Másnak is borult fel a ciklusa a fogamzásgátló szedése után? Ha igen, mennyi idő volt míg rendeződött?

Figyelt kérdés
Október közepén hagytam abba a fog.gátló szedését, azóta se jött meg. Nagyon szeretnénk kisbabát a férjemmel és sok helyen olvastam, hogy a legnagyobb esély a teherbeesésre az tabletta utáni első 2 hónap, mert akkor a petefészek hirtelen felszabadul a gátlás alól. Ehhez képest nekem úgy néz ki teljesen felborult a ciklusom. Másnak is volt így?

2019. nov. 21. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen bő 5 héttel később jött meg. Nem volt ideje rendeződni. Következő ciklus 24-25 napos lett volna ovu alapján de nem jött meg :) (már 4 éves a fiam :D)

Szóval nem gond, hogy nem állt vissza azonnal már az első hónapban a ciklus.

2019. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, remélem nekem is így lesz és hamar összejön a baba!
2019. nov. 21. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ó, de még mennyire. 32-21-20-34 napos ciklusok után az utóbbi kettő volt az, stabilan 35 nappal, 23. napon ovulációval (LH teszt + hőmérés bizonyítja), ami már helyreállt végre. Terhes ugyan nem lettem, de én már elég öreg vagyok (35), szóval csak annak örülök, hogy egyáltalán helyreállt magától (nem szedtem semmit ennek érdekében, csak E vitamin és D vitamin + folsav persze, de az nem erre van). Most várok fél évet, és ha nem jön össze, irány a doki. Sok sikert nektek!
2019. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Augusztusba hagytam abba a tabit.

Utána megjött 30-28-25 napra.

Most kezdtünk neki a babának. Bízok benne hogy ettől függetlenül hamar megfogan. :)

Sok sikert nektek is!

2019. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én már a 35. napnál tartok, semmi jele annak hogy meg akarna jönni. Pedig jó lenne már tiszta lappal, új hónappal kezdeni és reménykedni!

Köszönöm a válaszokat és sok sikert mindenkinek! :)

2019. nov. 21. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem eléggé felborult a rendszer miután abbahagytam.. 1év kellett, hogy rendeződjön a ciklusom. Megfogadtam, hogy soha többet nem szedek semmiféle fogamzásgátlót :/ Azóta eltelt mostmár 3év, hogy próbálkozunk a babával.

Ha gondolod csatlakozz a kis csoportunkhoz :)

[link]

2019. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!