Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segíthet a Merckformin xr 500...

Segíthet a Merckformin xr 500 mg-os? Esélyes még ez a hónap? Tapasztalatokat szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk babával, eddig sajnos sikertelenül.Az IR-em minimálisan magasabb volt és a súlyom is több volt. Leadtam 3 hónap alatt 10-12 kg-ot (most vagyok 152 cm és 68 kg kb.) és már kétszer meg is jött.Legutoljára már 40 napra. ez volt otk.26-án.ma reggel csináltam egy facelle tesztet de negatív lett.

Nincs gondom a tsh-val és a többi hormon eredményem is jó.


2019. nov. 26. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Te jó isten, abbahagyom a merckformin szedését, ha attól teherbe lehet esni. Én eddig azt hittem, a gyerek a szextől lesz...
2019. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A reményt sosem szabad feladni. De azért amit leírsz, az még sajnos messze van a normálistól. Van igazolt peteérésed?

A TSH a legkevésbé mérvadó. fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG hormonok milyenek?

Milyen diétát tartasz? Mennyit sportolsz?

2019. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ilyen válaszra nincs szükségem.Ha normális választ nem tudsz adni, akkor inkább ne írj!!

Oda van írva hogy 3 éve próbálkozunk a babával-gondolod azt is a gyógyszerrel teszem??? élek szexuális életet a párommal......

2019. nov. 26. 11:19
 4/9 A kérdező kommentje:

Minden hormonon szintem normál értékben van.

napi 5x étkezés és torna ,séta, bicajozás megy napi szinten

a doktornő azt mondta hogy szépen vissza áll majd a peteérés is így hogy megjön magától és hogy fogyok is adjak magunknak 3 hónapot (ez volt egy hónappal ezelőtt)

2019. nov. 26. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj magatoknak még időt és ha nem sikerülne fél éven belül, akkor én komolyabb kivizsgálásokat eszközölnék, mert akkor valahol nincs minden rendben.
2019. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogynod kellene megy, plusz egeszeges táplálkozás, sport, lelki egészség, kevésbé rákészülni a dolgokra. Én inkabb azt mondom ha tovabb fogysz, gyorsul az anyagcseréd, helyre áll sok minden a testedben. Viszont fontos hogy az alapvető ásványi anyagok, nyomelemek, vitaminok pótolva legyenek. Ne mesterseges anyagokkal, ha nem étel formájában. Nekem is hasonlo volt a ciklusom de egy 4-6 hónap alatt eljutottam addig, hogy legfeljebb 1 hetet késik, néha. Kitartas. A gyogyszerek nem fognak segiteni, regen se a gyógyszertől lettek az emberek terhesek. Vékonyabbak es fittebbek voltak, kevesbe volt a segguk ala teve minden es volt is gyerek bőven.
2019. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Hátha olvassa még valaki

2019. nov. 28. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Jövőhét utáni héten már van értelme uh-ra menni ;)
2019. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez LH vagy HCG teszt?

Első Merckforminos hónapban lett baba?

2020. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!