Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka a barnázásnak?

Mi lehet az oka a barnázásnak?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiam és tervezzük a második babát. A ciklusaim 35-38 naposak, de néha előfordul 33 vagy 40 napos is. Ezen nem aggódom mert az első baba egyből megfogant és semmi gond nem volt a terhességgel. Most viszont már jópár hónapja nem védekezünk és eddig semmi jele a babának.

Tudom ez meg nem olyan sok idő és sürgetni sem akarom, de ebben a hónapban olyan furcsaság történt ami eddig nem volt és hátha tudja valaki hogy mi lehet.

A férjemmel utoljára a 12.napon voltunk együtt, tudtuk hogy ehónapban nem is lesz ebből vszeg semmi, mert nekem úgy 16-18.napon van a peteérésem. Úgyhogy nem is foglalkoztunk vele, amúgy is csupán annyit teszünk, hogy ismét nem védekezünk egy ideje. Én tudtam hogy ebből baba nem lesz, mert ő elutazott a 12.nap után 2 hétre.

Tehát peteérés előtt jó 4-5 nappal voltunk együtt. Viszont a peteérés normál idejében 17.naptól barnázni kezdtem. Ez eltartott kb 5-6 napig is. Azóta semmi. Ez a barnázás egyébként mindennap kb 1-2 csepp volt a wc papíron vagy a fehérneműmön. Szerintetek hormonális gond lehet?

Sokat stresszelek mert közben dolgozom is, ami elég húzós. Ha hormonális probléma akkor mi lehet? Gátolhatja a teherbeesést?



2019. dec. 11. 17:05
 1/2 B. Judit válasza:
Rengeteg oka lehet, üsd be a gugliba, hogy pecsételő vérzés. Ott ki tudod választani, melyik formája érdekel. Ez persze nem helyettesíti az orvost, csak tájékozottabb leszel. Mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz, ha nincs is baj akkor azért hogy megnyugodj.
2019. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Menses előtti napokban is szoktal barnàzni?Menj el hormonvizsgalatra.Én is igy tettem.Kiderült h.magas a prolaktin szintem ezért nem jött a baba vmint a barnazas oka lehet az alacsony progeszteron szint.Tavaly sikerült a baba miutan lecsökkent a prolaktin szintem viszont 7 hetesen elvetéltem.Idén ujra terhes vagyok magas prolaktin miatt szedem a Bromicriptint valamint vetélés ellen a Duphastont. 10 hetes vok.Tavaly nem szedtem Duphaston ha szedek lehet nem vetélek el.
2019. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!