Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első clostis hónap,12. napon...

Első clostis hónap,12. napon negatív LH teszt. Lehet, hogy nem használ a gyógyszer?

Figyelt kérdés
10. napon voltam uh-n és 5 db kisebb tüszőt (17-22 mm) látott a doki. Azt mondta, a napokban kellene próbálkozni. vettem egy ovulácuós tesztet, hogy biztosra menjünk, de nagyon halvány a második csík. Bemfola injekciót is kaptam. Szerintetek lesz ovulációm?

2019. dec. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ciklusban 25% esély van teherbeesni. Illetve a korod nem tudom, de keveseknek sikerül az első hónapban. Nekem menzesz napján volt annyira halvány csíkom, hogy ha akartam láttam, ha akartam nem. Korán is tesztelhettél, vagy szimplán nem ez volt a ti hónapotok. Ne csüggedj. Egyébként én is azt hittem, tutira megyünk, amikor mosolygott az ovuteszten a fejecske. Akkor nem lett baba belőle pedig.
2019. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló! ovulációs tesztez csináltam, nem terhességi tesztet
2019. dec. 16. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosra menés = szex 2-3 naponta a termékeny időszakban! Ez az alapja a "gyerekcsinálásnak".


Nem kell tudni, melyik nap reped a tüsző, azt kell garantálni, hogy mindig legyen élő spermium a petevezetőben, ehhez kell kb. kétnaponta szexelni. Felejtsd el az LH tesztet, teljesen fölösleges, az UH megmutatta, hogy szépen érnek a tüszők, pár napon-max egy héten belül megreped valamelyik. Az LH teszt sem pontosabb annál, amit a doki mondott.


Így lett a nagyfiam és az ikreim is Clostyval. Nem görcsöltem rá a repedés idejére, egyszerűen együtt voltunk amikor jól esett figyelve arra, hogy min. három naponta legyen szex, de inkább minden másnap. Ennyi, tényleg! Drukkolok!

2019. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen, kétnapont együtt vagyunk, csak voltak különböző problémáim (pcos, endometriózis(ezt meg is műtötték), amik miatt mostmár aggódom, hogy valami még mindig nincs rendben a peteérésemmel, így értettem, hogy boztosra menni. A kérdésem inkább arra irány, hogy a closstilbegyttől meg is reped-e a tüsző, nemcsak megérik (ha ilyen egyáltalán létezik).
2019. dec. 17. 05:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagy eséllyel megreped, ha nem, akkor a következő Clostys hónapnál tüszőrepesztő injekcióval szokták kombinálni. Nekem nem volt rá szükségem, szépen megrepedt az, aminek kellett. Az LH teszt amúgy nem ad választ arra, hogy sikerülni fog-e a repedés, az LH csúcs is csak valószínűsítni, hogy repedni fog a közeljövőben, de LH csúcs mellett is elmaradhat a repedés.


Én is IR-es vagyok, nekem is műtöttek ki endometriózisos plakkokat, pajzsmirigy alulműködésem van ezekhez. De jó volt a Closty, amikor már kezelve voltak az alapbetegségek. (Javultak az értékek, de még kellett egy kis rásegítés.) Jó lesz az, lazíts egy kicsit! :)


#3 voltam

2019. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!