Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miben találtátok meg az élet...

Miben találtátok meg az élet értelmét gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha olyanhoz is szól a kérdésed aki szeretne gyereket de még nincs, mert egyedül vagyok..

Hobbiból bringázok rengeteget, a munkámra koncentrálok, sikereket érek el benne, fejlődök, gyüjtögetek, sok időt töltök a családommal. Most ez az élet így boldoggá tesz de saját családdal érezném teljesnek a képet.

2019. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Én csak addig találtam értelmet benne, amó nem lett gyerek (meg előtte párkapcsolat). 😂 Addig viszont sokmindenben: munka a köbön, sport (amatőr versenyzés plusz hobbinak jóga), olvasás, kézművesség, társasjáték, kirándulás, világmegváltó tervek, emberi kapcsolatok, flow élmények, szép percek, szép érzések.

A gyerek után ez mind már másoknak jut.

2019. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Hú, de felidegesítenek az ilyen debil kérdések!

Mintha csak gyerekkel lehetne teljes életet élni!

Soha nem akartam gyereket. Utálom a kölyköket!

Van egy férjem, akit imádok, ő sem akar gyereket. Ha lenne, az elrontana mindent, mint ahogy más kapcsolatokat is tönkretesz a gyerek. Amikor kirepülnek, ott áll a két bamba ember és nem tudnak egymással mit kezdeni, mert már rég nincs egymáshoz semmi közük.

Van egy vállalkozásom, imádom, amit csinálok. Mondhatom, hogy egyben ez a hobbim.

El nem tudom képzelni, hogy lehet egy gyerek az élet értelme. Ezek szerint ha nincs, akkor nem ér semmit az életed? Mondjuk életed első 18-20-... évében, amíg nincs gyereked, addig nem örülsz semminek, értelmetlen minden napod? Hát ez totál gáz és beteges, és szánalmas.

2019. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem lenne gyerekem nyaralnek, színházba járnék, meg főző , suto tanfolyamokra, epitenem a karrieremet stb stb
2019. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan van gyerekem de előtte is találtam értelmet az életemben és ezután is szeretnék más értelmeket találni.
2019. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
3#-as elgutult a gyógyszer?nyugodj màr meg!a kèrdező olyamokat kèrdez akik hasonló helyzetben vannak mint ő, ès valószínű màshogy vèlekedik az èletről mint te!biztos nagyon kiràly vsaj vagy, èlvezd az èletet ès ne oszd itt az utàlom a kölylöket dumàt, ezt nem jó helyen teszed, vezesd csak a välalkozàsod tovàbb, szaporodnod nem kell!
2019. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem már felnőtt gyerekem van, de most az élet értelme nekem az utazás. Utazom a nagyvilágban. Emberekkel ismerkedem, igyekszem boldog lenni. Eddig jól megy.
2019. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

#3: te meg 60-80 évesen állsz majd bambán, hogy ezt elcseszted, csak jó lett volna 1-2 utód.


És egyébként nem mennek szét a házaspárok csak mert kirepültek a gyerekek. Nekünk ugyan még picik a gyerekeink, de szüleink, nagyszüleink utána is jól meg voltak, vannak egymással kettesben.

2019. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

ha életed értelme a gyerek lenne, inkább ne szülj... muszáj sok nőnek ráülni a teremtményére, negyvenéves korukban is anyuci picikéjeként tartani, és ahányszor eszébe jut a gyereknek, hogy mostmár azért felnőne és önállósodna, elkezdeni drámázni, hogy ő az életed értelme, meg mi lesz veled, meg megölöd magad ha elmegy otthonról...

hidd el, nincs gyerek aki ilyen szülőre vágyna.

2019. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

#3-as, ha "utalod a kolykoket", mi a loturot keresek ebbe a kategiriaba? Nyilvan nem hozzad szolt a kerdes, menj es elvezd a vagany kis eleted a vallalkozasodba...

Kerdezo: amig csak ketten voltunk, minden energiamat a munkaba es a paromba fektettem. Ugy is jo volt, de ugy velem, igy kerek a csalad :)

2019. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!