Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A mensitől peteérésig tartó...

A mensitől peteérésig tartó barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk elég régóta, és nem sikerül. Mensi után mindig barnázok ovuig, utána nem. Kevés a mennyisége, általában csak a wc papíron látszik. Tudom, hogy a mensi előtti barnázás progeszteron hiányra utal, de az enyémhez hasonlóról nem találtam semmi infót.

2019. dec. 29. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd egy orvos alapos kivizsgálás után megmondja. Nyilván hormonproblémád van.
2019. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én jelenleg ugyanebben a cipőben járok. Még sosem volt ilyen. Mondjuk én egyedi eset vagyok, mert nincs peteérésem. A legutóbbi gyógyszeres kezelés utóhatásaként érhet petesejtem a doki szerint. De a legutóbbi menzesz óta folyamatosan barnazok, érzem hogy érik egy petesejt mert szurkál a petefészkem.
2019. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a választ! Nekem elvileg van peteérésem, az LH teszt szerint is és a hőmérő szerint is, csak ezt a barna maszatolást nem értem. És mindig csak a ciklus első felében, ovu után soha. Kerestem egy csomót de semmi használhatót nem találtam, mindenhol arról írnak, hogy a mensi előtti barnázás, de én pont akkor nem szoktam.
2019. dec. 29. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat igen, így érdekes. Ha van ovulációd akkor nem hinném hogy hormonzavarod van ami miatt barnáznál. Ha valami hormonális probléma lenne akkor nem lenne normális menses vagy ovulácio. Lehet tényleg érdemes felkeresni egy dokit, bár ha babát szeretnetek akkor lehet mostanában voltál is.
2019. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam, el is mondtam neki de érdemben nem reagált csak hümmögött. Voltam hormonos vérvételen is, semmi kiugró eltérés. Egyedül egy 2 centis miómát talált de azt mondta nem kell vele foglalkozni.
2019. dec. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!