Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 42 éves vagyok, fél éve nem...

42 éves vagyok, fél éve nem védekezünk.1 hónapja szedek inofolicot. Várják még pár hónapot vagy már menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj időpontot. Mi október elején kértük, első konzultáció november vége, és februárban tervezi az első programot a dokink (Debrecen, ARC). Ha közben összejön esetleg, akkor lemondod. Azzal a sunggal, hogy kérsz időpontot, keressetek fel egy nőgyógyászt és andrológust is a kötelező vizsgálatok miatt (HIV, LUES, hepatitisz B és C mindkettőtöknek, spermiogram a férjednek, neked citologia, teljes vérkép+vizelet, EKG - De ezt majd szerintem elmondják az adott helyen is).
2020. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Istenhegyi, Róbert kórház, János kórház
2020. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi tavaly januárban a SOTE I. sz. szülészetijén lévő Asszisztált Reprodukciós Osztályon 1 hónapra kaptunk időpontot és ott annyi történt, hogy kitöltöttünk egy kilométeres kérdőívet, illetve a szakorvos jelölt a kezünkbe nyomott egy kétoldalas útmutatót, hogy milyen vizsgálatokra menjünk el az első konzultáció előtt.

Miután még szeptemberben sem történt semmi érdemleges, hiába volt meg minden vizsgálat, átjelentkeztünk a János Kórházban lévő Budai Meddőségi Centrumba, ahol 1, azaz egy hétre rá kaptunk időpontot. Ugyan még ott sem kezdődött el semmilyen konkrét kezelés, hanem még a kivizsgálások mennek és a kórházat is renoválják, már most sokkal jobb tapasztalataim vannak, mint az előző helyen. Itt ráadásul nem egyetlen orvos van, hanem több és ha az egyik nincs, a másik elvégzi helyette, ha olyan a feladat. Nővér is több van és nagyon kedvesek, segítőkészek, ég és föld a két intézmény. (A SOTE-n ezért ugrott több hónap is, mert ugye ciklusfüggőek a vizsgálatok, beavatkozások és ha pont nem volt bent az orvos a ciklusom első hetében, akkor ja bocs, jöjjön a következő ciklusban...)

2020. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tutu79 ***** válasza:
Eljutottatok végül? Én idén leszek 41, januárban jelentkeztem, március végére kaptam iďőpontot. Majd 1 héttel előtte felhívtak hogy elmarad a járvány miatt. Úgyhogy én most kétségbeestem.
2020. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, most ez van, én is 41 leszek idén, nekünk pont akkor ütött be a járvány, amikor végre elkezdődött volna az IVF, pedig több mint egy évet vártunk csak a kivizsgálások és a túlterhelt rendszer miatt. Én ettől függetlenül azt gondolom, hogy ha van olyan nő, aki 50-60 évesen is képes szülni, akkor erre fizikai lehetősége van bárkinek, akinek nincs valami ezzel összeegyeztethetetlen ismert rendellenessége. Csak még esetleg az orvostudomány nem tart ott, hogy meg tudja művileg oldani. De nem egy, nem kettő olyan példa van, hogy évekig hiába próbálkozó nőkben - akik felett már esetleg orvosok is elkongatták a harangot - egyszer csak kattan valami és összejön magától. Úgyhogy én nem parázok ezért, és szerintem nem is érdemes, mert erre nincs ráhatásunk és a stresszel csak a saját esélyeid rombolod.
2020. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!