Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka a sorozatos...

Mi lehet az oka a sorozatos kémiai terhességeknek?

Figyelt kérdés
Ez már az 5. terhességem volt ami a az 5. hetet nem ért meg. Pozitív lesz a teszt majd maximum 1 hét késés után megjön. Voltam már orvosnál elkezdtük a kivizsgálást de hátha addig is itt van valakinek ötlete. Terhes vitamint, inofolicot, mehpempot e vitamint már fél éve használom, D vitamint 2 hónapja kezdtem.

2019. dec. 31. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Progeszteron hiány?

Vagy nem jut le a méhbe és szerencsédre elmegy magától, ahelyett, hogy a betevezetéket szétnyomná?

2019. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Volt egy méhen kívülim, de akkor kivettek a petevezeteket. Az utan az elso sikertelen terhessegemnel azt hittem megint mehen kivuli a masik oldalt mert pontosan ugyan azt a szuro sugarzo fajdalmat ereztem mikor elkeztdtem verezni rohntunk ejjel a korhazba akkor ultrahangon mehen belul osszeesett petezsakot lattak mondtak ebbol mar nem lesz baba. Progihiany nincs szerintem mert hormonvizsgalatom volt es minden eredmenyem tokeletes lett kiveve a tesztoszteront az lett 2,5
2019. dec. 31. 10:03
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha volt hormon vizsgálat, akkor gondolom, az pajzsmirigyet is nézték és az is rendben van. Pedig én erre gyanakodtam volna.
2019. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanez volt, csak 4 kémiai terhességem volt másfél év alatt.Nálam immunulogiai probléma volt, kaptam rá szteroidot, ahogy elkezdtem szedni a második hónapban teherbe estem, maradt is velünk, jelenleg 29 hetes kismama vagyok a pici lánnyal.
2019. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyet nem neztek. Ezert valtottam most orvost. Viszont az elozo orvos clostit irt fel azt 2 ciklusban szedtem majd az endokrinologus most irt ki pajzsmirigy meg ir meg mindenfele vizsgalatra
2019. dec. 31. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 kémiai terhességem volt, ebből 4 természetes úton, egy inszeminációval. Minden létező kivizsgáláson voltunk, ráköltöttünk kb. másfél milliót a vizsgálatokra, de semmit nem találtak az égvilágon. Én két dologra gondoltam, hogy baj lehet, első körben arra, hogy vékony a nyálkahártyám, bár ezt akármelyik orvosnak megemlítettem, senki sem foglalkozott vele. Minden ultrahangon 7 mm-t mértek. Másik, amire gondoltam, hogy 35 felett vagyok és ilyenkor a petesejtek nagyobb része már rossz minőségű, így vmi kromoszóma hiba miatt vetélek el az 5.-6. héten. Aztán rászántuk magunkat a lombikra, és láss csodát, az első sikerült, a nyálkám 8 mm-re nőtt beültetésre, ami már olyannyira elég volt, hogy 3 baba is megtapadt benne. Nem tudom, hogy te nézetted-e a nyálka vastagságot vmikor?
2019. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neztek most a peteeres koveteskor mikor clostit szedtem. Elsonel 8mm volt a 12. napon a masodiknal 10mm a a 15. napon. Most biztos nem volt vekony mert annyira eros a verzesem hogy mig masor napi 2 tampon boven eleg most kb ket orankent cserelem a super meretut :( en arra tippelek hogy vagy ir vagy kortizol problema de majd kiderul remelhetoleg . Csak olyan fajdalmas hogy mar nem tudok orulni egy pozitiv tesztnek sot el sem tudom kepzelni hogy valaha sikerul az elso uh-ig eljutni
2019. dec. 31. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én is ugyanúgy voltam mind az 5 kémiainál, hogy nem örültem még az erős pozitív tesztnek sem, mert valahogy mindegyiknél éreztem, hogy nem lesz belőlük semmi. Ennél az utolsó lombikosnál pedig már az elejétől éreztem, hogy sikerül, pedig néha voltak akadályok. Amikor majd sikerül, te is tudni fogod már az elejétől fogva.
2020. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Akkor neked hármasikreid vannak? Wow!
2020. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A 12. hétre az egyik babát sajnos elvesztettük, így ketten maradtak.
2020. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!