Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 21. napján kimutatható...

Ciklus 21. napján kimutatható terhesség ultrahangon?

Figyelt kérdés
A ciklusom 21. napján, peteérés után 6 nappal (6.dpo) voltam hüvelyi uh-on. Épphogy a meddőségi kivizsgálást kezdtük, emiatt mentem. 1 éve próbálkozunk. Az orvos mindent rendben talált és azt is mondta, hogy "lehet, hogy már most megfogant". Létezik, hogy látott már valamit?
2020. jan. 17. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szia. csak azt hogy szepen magas a mehnyalkahártya.
2020. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is mondta! Bár úgy lenne. Félek, hogy megint hiába reménykedek.
2020. jan. 17. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A vastag nyálkahártya pedig ugyanúgy előkészíthet terhességet mint menstruációt.


Először a teszt mutatja ki, neked még az is legalább egy hét. Utána egy héttel látszik valami maszat az uhn, 2-3 héttel a teszt után lehet szívhang.

2020. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Gondolkozz már,mielőtt ilyen kérdést kiírsz.Ha terhes is vagy,pé után még be sem ágyazódott!
2020. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit láthatott, hogy megrepedt a tüsző és visszamaradt a sárgatest. Bíztatni szeretett volna valószínűleg. Annyit tehetsz, hogy nézetsz esetleg progeszteron és ösztrogén szintet, pé után egy héttel, tehát ma. Magánlaborban még ma leveszik és megvan az eredmény. Az sem igazolja a terhességet, de legalább tudod, hogy a progeszteronod jó e vagy sem egy terhesség megtartásához.

Uh-on a legjobb esetben is 5 hetes kor körül látszik petezsák és szikhólyag.

2020. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam mielőtt kérdeztem nyilván. 6 nappal voltam pe után. Akkor már elkezdődhet a beágyazódás. És orvos mondta, hogy akár... Ezért kérdeztem. Köszönöm a kedves válaszokat.
2020. jan. 17. 11:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, látta, hogy kilökődött a petesejt. És már be is utalt vérvételre progeszteron szint mérésre. Ma reggel voltam és sztk-s alapon. Így nagyon örülök, hogy már ez is megvan. Persze eredményt még nem tudok. Ciklus 3. napján is kell majd mennem, persze feltéve ha megjön. Remélem nem fog. Egyébként én sem gondolom, hogy már láthatott beágyazódást, de gondoltam megkérdezem itt. Hátha van ilyen mégis. A vastag méhnyálkahártya és a kilökődött petesejt kicsit biztat...
2020. jan. 17. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs de a 3. és pé utáni hormonokat ugyanabban a cikluban kéne nézni, ennek sok értelme így nem lesz. Egyébként az eeszt-be feltöltik az sztk-s vérvételek eredményét azonnal.

Plusz, a 4 mm vékonynak számít mnyh-ban, az pont nem ad bizakodásra okot, de kivételek mindig vannak.

2020. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor utánanézek az eredménynek. Köszi. 4mm t nem írtam. Igazából nem emlékszem a számra csak arra, hogy azt mondta vastag...
2020. jan. 17. 14:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes...
2020. jan. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!