Van remény, hogy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két inszeimnáció után decemberben nem volt inszemem, mivel karácsony környékén lett volna esetékes. Utolsó menstruációm december 8.-.án volt. Csináltam teszteket mind negatív. A cilusaim szabályosak, bár PCOS-es vagyok. Január 8.-án volt egy nagyon minimális barna folyásom. Éppen csak. De menstruáció semmi. Azóta sem. Tegnap a nőgyógyász az ultrahangon látott sárgatestet. Azt mondta, hogy ha a menstruációmat vesszük alapul akkor olyan 6,5-7 hetes terhességnek kéne lennie, viszont ha a 8.-ai pecsételést nézzük akkor pont azt lát amit látnia kellene ha baba van a dologban. Kérdeztem tőle, hogy akkor sikerült, terhes vagyok? De mondta, hogy erre se azt nem tudja mondani, hogy igen, sem azt, hogy nem. Két hét múlva kell visszamenjek. Azt mondta, ha addigra nem lesz petezsák, akkor meg kell indítani a ciklust, mert félő, hogy ciszta lesz belőle. Valaki volt már hasonló helyzetben, és sikerült a baba? Köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 21. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt írod szabályos a ciklusod. Mikor kellene nem megjönnie?

Ha késik, és negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.

2020. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a terhesség. A két inszemes hónap hormonjai bekavarhattak.

Nekem hasonló volt egyébként, ráadásul én néztem a peteérése és utána a progeszteron szintet. Minden arra utalt, hogy sikerült. De nem. Következő hónapban kezdtük a lombikot. Az sikerült.

Szintén PCOS+IR+Hashimoto mellett.

2020. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!