Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
Május 6-án voltunk együtt utoljára. 20-án sajnos megjött a mensim, de most csak 3 napig tartott, és elég gyenge volt. Azért 23-án teszteltem, de negatív lett. Viszont azóta többször is görcsölget enyhén a hasam, fájnak a melleim, és mintha többet is ennék. Szerintetek van esély hogy terhes vagyok? Vagy a 17 nappal az aktus (és egy mensi) után elvégzett teszt már biztosan kimutatta volna? De akkor meg mitől vannak most olyan tüneteim mint a mensi előtt??

2015. máj. 31. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen csináltad azt a tesztet, meg lehet ismételni. Sose tudni, lehet mégis baba. Azóta azért ki kell mutatnia ha baba van a dologban.

Fura menzim volt már nekem is, menzesz előtt produkáltam terhes tüneteket vagy két hétig mondjuk, annyiban volt más. (biztosan tudtam akkor is hogy nem baba). Nem tudom mi okozta de elmúlt a következő ciklusra.

2015. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!