Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt gyógyszert szed...

Clostilbegyt gyógyszert szed valaki?

Figyelt kérdés
2 éve nem jön össze nekünk a baba, és annak ellenére, hogy a hormon vizsgálat és minden más tökéletes volt nálam, a doktornőm a petevezeték átjárhatósági vizsgálat előtt felirata nekem most a clostilbegyt gyógyszert amit a menstruációm 2.napjától kell szednem 5 napon keresztül. Vizsgálatra nem kell vissza mennem hozzá csak a 2 hónap után ha a 10 szem elfogyott és sikertelen ez is... Akkor jön a petevezeték átfújás... Nektek használt a gyógyszer?
2020. jan. 26. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly szedtem 4 hónapig, napi 2-t 5 napon keresztül. Azóta sem sikerült a baba (petevezetékeim átjárhatóak).
2020. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én régen szedtem, de igen, sikerült. Nem az első, hanem a harmadik hónapban. A második hónapban emelte az adagot az orvosom, mert voltak köztes vérzéseim. (Nem ettől, még korábbról.) Drukkolok neked!
2020. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak ultrahangos követéssel szedd be! Engem túlstimulált és azt a fájdalmat nem kívánom senkinek! Nem sírtam annyit szerintem soha még azelőtt.

Nem sikerült azóta sem a baba.

Átjárhatóságinál laparoszkópost kérd és akkor már a méhtükrözés is legyen megcsinálva. Lombikhoz/inszemhez úgyis kérni fogják ezeket.

2020. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Párodnak volt spermavizsgálat és hormon?

2020. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem azt mondta az orvos nem kell mellette ultrahangos ellenőrzés! Mondjuk most kicsit megvagyok ijedve, hogy sikerülni fog e a gyógyszeres kúra, mert a menstruációm az előző hónapban kicsit felborult, a mindig pontos mensim előző hónapba 7 napot késett, és most is késik 2 napja... Bár örülnék de sajnos nem hiszem hogy baba van a dologban! :( vajon így is hatásos a gyógyszer?

2020. jan. 27. 12:00
 6/30 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell ultrahangos követés. Különben túlstimulálhat, ami súlyos esetben halához vezethet, de minimum egy kórházi befekvés lesz belőle.
2020. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az első clostis kúra után ami 5 szem volt 5 napon keresztül, a mai napon 2 pozitív tesztet csináltam bár néha néha picit görcsöl a hasam alul, szerintetek az baj? Kedden tudok csak orvoshoz menni addig is reméljük a legjobbakat!

:)

2020. febr. 29. 15:45
 8/30 anonim ***** válasza:
Szia, 2-es voltam. Gratulálok! Pont igy volt velem is, kb 2-3 hétig görcsölt a hasam. Állitolag tágul a méh. Paráztam rendesen, de egyébként minden rendben volt.:-) Azért kíméld magad.
2020. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon köszönöm neked, azt is hogy figyelemmel kísérted és erre is írtál! :)
2020. febr. 29. 21:53
 10/30 A kérdező kommentje:
Elvagyok keseredve.... Ma voltam az orvosnál aki semmit nem látott és el is küldött a fenébe... Jó mondjuk csak 5 napja késik de 8 tesztet csináltam és mind a 8 pozitív.... Lehet a gyógyszer okozza és nem baba?☹️☹️☹️
2020. márc. 3. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!