Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hetedik hónapja próbálkozunk...

Hetedik hónapja próbálkozunk kistestvérrel. Van tanácsotok számunkra?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen a méh pempőt, előre terhes vitamint szedni, ilyenek.

Fizikailag sok mindent kipróbáltunk már, a háton fekve maradni tippet is, de nem igazán akar összejönni és tanácstalanok vagyunk.

Elég lehet csak a méhpempő, tényleg ennyire hatásos? Vagy valami más?


2020. febr. 20. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos az Inofolicot ajanlotta ! De nekünk mar nem kellett ,mert mar a hormonpanel vizsgalatra sem lett szükseg ,mert összejött a baba :) sok sikert :)
2020. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia es szeded is a mehpempot, terhesvitamint?


En ezt ajanlom:


[link]


Eredetileg arra szedtem h a lelkemet kicsit rendbehozzam,de sok helyen irtak h rengeteg meddo(nek nyilvanitott) no kvazi mellekhataskent terhes is lett, en marc-aprilisban szedtem, majusban osszejott a baba, amikor kistesot szerettunk volna mar csak babonabol is vegigszedtem egy uveggel, megint segitett, most harmadiknal is szinten babonabol, sikerult. Nem mondom h ettol, nem tudhatom de eddig 3bol 3x szedtem es elso honapban osszejottek. Emellett folsav, mehpempo, es ajanljak az aviva tornat is nagyon. Sok sikert!

2020. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkupunktúrára jártam allergia kezelésre és mellesleg termékenység beindítására is szúrt pár pontot a szakember. Nem biztos, hogy ettől, de 1 hónap múlva kellett volna a hormonpanelre mennem, de addigra nem jött már meg, pedig előtte egy évig hőmérőztem meg vitamint szedtem és nem sikerült. Szerintem nagy szerepe volt benne.
2020. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!