Lehetek vajon terhes vagy csak késik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 3hónapja nem védekezünk. Eddig mindig megjött,volt pár nap késés mindig,de megjött.


2napja késik most,szex után véreztem picit azt hittem meg is jött,de azóta többször is voltam pisilni és az elején még picit,most már semmi.


15-18.-a körül arra ébredtem,hogy borzalmasan fáj a hasam. Nem tudtam mozogni a pisilés is fájt ahogy próbáltam. 😖


Jelenleg:

Érzékenyek a bimbóim!!! NAGYON DURVÁN.

Bal vagy épp jobb oldalt sokszor fáj a hasam vagyis inkább szúrkál.



2020. febr. 23. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam az elsonel ugy volt hogy a mensi kornyeken szexeltunk, szex utan nejem is jott valamennyi ver, nah mondom megjott,am reggelre nem volt semmi. Fura volt hogy miert nem indult be a verzes. Tobb napig gorcsoltem, mindig azt hittem megjon, de nem. 6 nap mulva vettem tesztet es eros pozitiv lett
2020. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Ebből miért következtetsz terhességre?

Megjön: nem vagy terhes.

Néha késik: kb. az összes nőnek, nem utal terhességre.

Szex után véreztél: mert a szextől megsérült a hüvelyfal.

Fájt a hasad: na az aztán.végképp nem terhes tünet, lehet nagyjából ezer oka.

Érzékeny a mellbimbód: meg fog jönni.

2020. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Terhessegi tesztnek hivjak, amire szukseged van.
2020. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a szex utáni vér néha elég nagy bajt jelent. Anyukám egyszer mesélte, hogy így volt és rá 2 évre meghalt, méhnyakrákban. Remélem te jársz rendszeres szűrésre és akkor nem is mondtam semmit. :)
2020. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!