Vadoka kérdése:

Pcos, hőemelkedés három napja! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Általában 30 napos a ciklusom, a 19 napon volt ovu, együtt is voltunk. Most a 22-25. napokon hőemelkedésem volt a délelőtti órákban. (2-3 féle gyógyszert szedek...hogy sikerüljön, de eddig ilyesmit még nem tapasztaltam) Valaki járt hasonló cipőben? Jelezheti ez a babát?

2020. febr. 28. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Babát nem jelzi ilyen. Tudom és értem, hogy nagyon keresed a jeleket, de ez nem az.
2020. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Fuu de sötét vagy . Nem. Ne beszéld be magadnak . Késik.. teszt . Pozi terhes nega nem. És voala.. máris egy ugyanolyan kérdéssel kevesebb.
2020. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 19 napon volt valóban az ovud(ovu tesztel igazolva vagy reggeli hő mérésével)akkor nem is jelezhet babát.Amúgy a test hő csak akkor számít ha reggel felkelés előtt méred.Vagyis ha akkor emelkedett a hőd jelezheti megtörtént az ovu.

Ha az ovu 19 napon volt akkor nem 30 napos most a ciklusod 33.

Csinálod a 3-as kezelést??

Vagy csak a gyógyszerektől várod a csodát?

2020. febr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen a gyógyszerek mellett rendszeresen mozgok és dietazom is.

Köszönöm a válaszokat, akkor a testhőre nem adok! :)

2020. márc. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!