Méhen kívüli megint?

Figyelt kérdés
Most jövök uh-ról, mert vasárnap este pozitív lett a teszt, és tegnap délután óta a jobb csípő csontom elülső csücske felöl szurkál, feszít. ezt éreztem akkor is, mikor a bal oldalon elakadt a "baba" :( Jobb oldali vezetékem kivették fél éve emiatt. Akkor mindig fáradt voltam, ájulás kerülgetett, felvert hevesen a szivem, és feszítő tompa folyamatos fájdalom volt a jobb oldalamon. Nem értem. Doki szerint még nagyon kicsi a dolog. Január 29.-én volt az utolsó mensim, most ugye nem jött meg, nincs pecsét sem, azt mondja 100%-ig még nem tudja mondani, mert alakul, látja a felritkulást is és a megvastagodott méhnyálkahártyát is, mintha jó helyen lenne, de pénteken újra megnéz. Annyira idegesít ez a tompa húzó fájdalom, de azt mondja még nem fájhat méhenkívülitől sem, mert olyan parányi dolgok vannak még … Tapasztalat? Írjátok meg, hogy nektek méhen kívülinél milyen tünetek voltak, hol fájt, mit éreztetek, közérzet, vérzés, mikor … korán voltak-e tünetek 4-5 hetesen? Illetve, ha nem volt méhenkívüli fájt e egyik oldalon valakinek sugározva feszítve a csípőcsontnál … úgy félek :( Egyébként szombaton nagyon feszült a mellem, azért is teszteltem, most is érzékeny, de nem olyan , mint szombaton, bár jó eres :)

2020. márc. 3. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

1. Méhen kívüli terhességnél kb mozdulni se bírnál, annyira görcsölne, és nagyon véreznél! Nagyon fogalomzavarod van.

2. A petefészkednek 4-5 hetesen nincs már nagyon köze köze a dolgokhoz.

3. ne várd a dokitól, hogy 4-5 hetesen lásson valamit, nagyon korán mentél!

2020. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4. az elmaradt menzeszen kívül ilyenkor még nemigen van tünet
2020. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalom zavar? Keresztbe vágtak élő 8 hetes embrióval a petevezetékemben, még a szívhangot is meghallgathattam. Minden nap azt hittem meghalok, olyan rosszul voltam, és az uh nem mutatott semmit, pedig heti kétszer mentem. Görcs és vér nem volt!!! se seggbe sugárzó fájdalom! csak ájulás szerű rosszullétek és erős pozitív teszt, meg az oldalamban érzett folyamatos tompa, húzó fájdalom. Értem ám, hogy még kicsi a terhesség … de valami akkor is fáj, és úgy, mint amikor méhenkívüli terhes voltam. Ráadásul amikor méhen kívüli terhes voltam, annyira peches voltam, hogy a méhhez közel, még az izomba is beágyazódva volt a kicsi, tehát nagyon kapaszkodott, és nagyobbat kellett vágni is kb 20 centit. A te méhenkívülid erős vérzéssel járt? Hol fájt?
2020. márc. 3. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah! Elmaradt menzesz? Időre megjött, el is múlt. Minden ahogy szokott. Csak éppen félidőben kezdtem szarul lenni, nem is értettem. Csináltam egy tesztet, erős pozitív. Aztán jöttek a gondok csőstől. De érdekes. Sokan mondják a zaccos folyást, az erős fájdalmat, a görcsöket. Nekem ezek nem játszottak.
2020. márc. 3. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jól átgondolom, akkor minden körítés nélkül hangozhatott volna a kérdésem így is: Volt valakinek koraterhességben 4-5 hetesen egy oldali hasi fájdalma, ami napokig nem szűnt és nem jelentett bajt? Ez a hasi tompa, de folyamatos fájdalom a bikinivonallal megegyező magasságban a csípőcsont felé érezhető, vagy esetleg oda sugározhat.
2020. márc. 3. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyira szúrt a bal petefészkem, hogy itthon osszegornyedve bogtem es biztosra vettem, hogy méhen kivuli.

A nőgyógyász semmit nem látott, méhen belül volt a baba, ráadásul a jobb petefeszkembol szabadult ki a petesejt, amibol lett. Ne izgulj, biztosan jó helyrn van!

2020. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó helyen van :) valószínű, hogy izületi fájdalom a hormonok miatt. De így már elviselem … sőt vettem magnerotot, és egy szem bevétele után jobb sokkal.
2020. márc. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!