Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után mennyire regenerálódik a megoperált petevezeték?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy akinek volt egy méhen kívüli terhessége és nem vették ki a petevezetékét, annak megtörtént-e ugyanott a baj?


Szerencsém volt, mert nekem elzáródott az a petevezetékem, ahol a beágyazódás történt. 5 évvel a történések után ismét elmentem átjárhatóságira és tökéletesen átjárható és megnyílt.


Kíváncsi lennék, hogy mennyire működőképes ilyenkor a megoperált petevezeték. Mert ugye az nem elég, hogy átjárható, nem tudjuk, hogy a csillószőrök mennyire tudnak ilyenkor helyrejönni és betölteni a szerepüket.


Sok fórumot elolvastam és ha mázlink van, akkor a jó petevezetékről ugye teherbe lehet esni. De engem most kimondottan az érdekelne, hogy mennyi az esély, hogy ugyanott történik meg.



2017. okt. 23. 13:36
 1/1 anonim válasza:
Szia. Elég régi a kérdés, végül is hogy alakult nálad? Velem hasonló a helyzet. Kétoldali elzáródás, laparoszkóppal sikerült mindkettőt megnyitni. Csak nem tudom hogy ugyanúgy tudnak e működni a petevezetékek. Másfél hete volt a műtét.
2019. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!