Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kétoldali petevezeték elzáródá...

Kétoldali petevezeték elzáródás, mégis létrejött spontán terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam Hsg-n. Kétoldalú elzáródást állapított meg az orvos. Volt már olyan valakiknek hogy utólag mégis kitisztult, illetve átjárhatóvá vált a kontrasztanyagtól?

2019. ápr. 27. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről.Leírnád hogy zajlott a vizsgálat?Előtte állok,és nagyon félek,sok rosszat olvastam róla. Előre is köszönöm!
2019. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak csodák, de én erre nem alapoznék. Lombikkal viszont lehet gyermeketek.
2019. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem volt atjarhatosagim, volt egy lany, akinek mindketto elzarodott. Azonnal a kalit hivta lombik miatt. Neki azt mondtak nincs mas eselye.

Most voltam aviva tornat betanulni, ott volt egy lany, meselte, avaivazott baratnoje, sok lombik es minden, sok even keresztul. Egy honap aviva utan spontan terhes lett elzarodott petevezetokkel. Ez mostani dolog. 12.000 ft, en masert mentem, de lombik elott tuti raprobalnek. Sok sikert!

2019. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is hallottam az aviváról, de sajnos én vidéki vagyok, itt nincs ilyen tanfolyam sajnos. Köszönöm a válaszokat. Az 1-es válaszalónak: az eljárás nekem nem fájt, csodálkoztam is. A műszerek felhelyezése kicsit kellemetlen volt, nagyon picit feszített a kontrasztanyag, de nem mondanám fájdalmasnak, kételkedtem is kicsit, hogy vajon jól sikerült e a vizsgálat, mert szinte mindenhol azt hallottam hogy nagyon fáj.
2019. ápr. 27. 13:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Kétoldali elzáródásom volt, már a kaáliba jártunk mikor spontán terhes lettem 🤗
2019. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Két éve próbálkoztunk már akkor amikor átjárhatóságira küldtek. Azt mondták, minkét petevezető átjárhatatlan, csak a lombik maradt, így be is álltunk a sorba, fél év volt a várólista akkor. Az utolsó várakozós hónap volt, minden lombikgyógyszer a hűtőben, a ciklus harmadik napján kellett volna megkezdenem a kúrát, de nem jött meg. Terhes voltam. Azt mondták, a kontrasztanyag nyithatta meg a petevezetőt. Azóta 2 egészséges fiam született spontán.
2019. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok, mi 3évet próbálkoztunk, nekünk is a lombik előtti hónapban sikerült,nekem pont mennem kellett volna a szurikért, de inkább a nőgyógyászomhoz jelentkeztem be 😁 nekem is azt mondta a doki hogy a kontrasztanyag lehet kicsit megnyitotta az egyik oldalt.
2019. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Ez bíztató😁
2019. ápr. 27. 21:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Aviva nagyon sok helyen van, nem csak Budapesten és az aviva módszer oldalán utána tudsz nézni.

[link]

Valamint ez egy egy alkalmas - asszem 4 órás tanfolyam -, nem gondolom, hogy nem érné meg odautazni aznap.

2019. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, közben utána néztem, és valóban tartják a közelünkben is. Megpróbálom, hátha segít. Köszönöm!
2019. ápr. 28. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!