Miómával terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt évben már találtak egy 5,5cm amit figyeltek, de panaszt nem okozott, októberben 1.1cm mértek már! Most újra találtak 6.7cm hátsó fali szintén nem okoz problémát két doki látott egyik azt mondja lehet mellette terhesség másik azt, hogy lehet de rizikós a koraszülés és a császár miatt,laparoszkópos műtétet javasolt! De persze nem most mivel nem "sürgős"! Ez oké, de én aki 8éve babára vágyik aki a 4babát elvesztett már(nem ez miatt) aki a létező összes vizsgálaton túl van akinél kiderült a gond és zöld utat kapott?? És ha valaki azt mondja, hogy türelem hát valahogy az már elfogyott! És nemtudom mit tegyek, gondoljak és mi lenne a helyes...
2020. ápr. 13. 16:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy van 6 cm-es, kihordtam vele egy babát, semmi gond nem volt, de nem mindegy, hogy hol van, lehet nálad bajt okoz, nekem nem akarták kivenni.
2020. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Amit velem közöltek, hogy hátul, alul és könnyen elmozdul!
2020. ápr. 13. 17:03
 3/35 anonim ***** válasza:

Szia! Elvileg ez nem akadályozza a terhességet.

Nekem kettő van (meddőségi vizsgálaton vették észre), az egyik ugyanúgy hátsófali, mint neked. Bár valamivel kisebbek, egyelőre nem javasoltak műtétet, sőt engem biztattak, hogy ez nem befolyásolja a teherbeesést.

Nálunk más a gond egyébként. De a türelem már nálam is kezd fogyni, most hogy leállították a meddőségi kezeléseket, mire végeztünk az összes vizsgálattal.

2020. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ooo nagyon sajnálom! Hát erről van szó amikor még nincs gyermeked, de már anya vagy legbelül és akkor történik valami és akkor megint jönnek a hónapok a sok álmatlan éjszaka mert ugyebár most már más miatt is izgulsz és persze ne legyél stresszes!! Hát hétfőn megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond majd, de már előre félek!
2020. ápr. 16. 15:00
 5/35 anonim ***** válasza:

Pontosan. Főleg, hogy az idő ellenünk dolgozik, mert ezek a miómák növekednek, és ha elérnek egy bizonyos méretet, akkor már akadályt is képezhetnek és műteni kell. De egy babát tervező nőnek nagyjából semmi nem hiányzik kevésbé mint egy méh műtét.


Kitartást nekünk kérdező! Remélem az élet kárpótol majd minket egy (vagy több) csodálatos gyerkőccel a hosszú várakozás után.

2020. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott az orvosok!
2020. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
*orvosod
2020. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Bizony kitartást nekünk 🙏 bármilyen igazságtalan is most az élet, remélem mihamarabb eljön a mi időnk is!! Szorítok neked nagyon!! Írok mindenképp!
2020. ápr. 17. 15:24
 9/35 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 7cm miómám a méh fal mögött, szerencsére nem a méhbe.. És a dokim azt mondta ki kell műteni, nem javasol terhességet. Panaszt nem okoz, vérzésben sem, másképp sem. 3 éve meg figyelés alatt van, növöget sajnos. De nem tudom mit tegyek, szívem szerint nem műtetném. Menjek el másik dokihoz? Annyi helyen olvastam már, hogy nem ajánlatos műteni. És szeretnék kisbabát, nincs még gyerekem. De nagyon döntetlen vagyok, senki nincs akinek ilyen tapasztalatai vannak és beszélgetnék vele. Jól jönne néhány tipp, jó tanács olyantol aki szintén miómával küzd.
2020. ápr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát igen ez nehéz,nekem minden nap ezen jár az eszem, kutakodom mi lenne a jó! Barátcserjét elkezdtem szedni! De attól félek, hogy hiába! Holnap kiderül, csak megint hónapok jönnek, hogy várni kelljen a babával 😟
2020. ápr. 19. 06:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!