Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Debrecenbe járok a Kaáliában,...

Debrecenbe járok a Kaáliában, és pont a kövi mensesemkor lett volna az inszem, de ugye elmaradtt, valaki valamit tud?

Figyelt kérdés
Hogy mikor fognak újra fogadni?! Valaki aki még jár oda,valami infót tudna mondani?! Mert iszonyatos idegesség van bennem,hívom őket hogy legalább valamit megtudjak,de nem veszik fel,szóval valaki tud valamit???

2020. ápr. 13. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs járvány.
2020. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, miután senki nem lát a jövőbe, csak tippel, mégis mit vársz? Hogy azt mondják július 18-án vége a járványnak????
2020. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A szívbeteg kislányom kontrolljára sem adtak időpontot, pedig nála tényleg nem játék, olyan szívritmuszavara van... ez most ilyen, el kell fogadni. Örülj neki, hogy nem vagy beteg és nem kell kórházba járnod. (Tudom, milyen a helyzeted, mi 6 évet vártunk a legnagyobbra. De hidd el, h jobb az, mint a beteg baba orvosi figyelem nélkül)
2020. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha vége lesz a járványnak -ez a legjobb válasz, és a legpontosabb is.

Mi aznap kezdtük volna a 10. lombikunkat, amikor minden kezelést áthúztak... 10 éve próbálkozunk... Ez van...

2020. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek,és igen tudom,hogy az én problémámtól persze vannak fontosabbak is,bocsánat csak már kezdtem reménykedni..ami újra csak egy álom marad nekem! :( és Istentől hatalmas áldást kívánok a gyermekedre,hogy gyógyítsa meg a te kislányod!
2020. ápr. 13. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Dévai intézet állítólag június 1-el fog indulni. De addig még bőven van idő..
2020. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végre elértem énis őket,kiderült csak kedden és csütörtökön vannak bent,na de nem mondtak semmo jót.😌 Azt javasolták hívjam őket április végén is és kérdezzem meg mi a szitu..:(
2020. ápr. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!