Budapesten melyik lombik intézetet ajánlanátok? Miért pont azt? Az adott intézmény pozitívumai, negatívumai? Köszi.

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem találtam Bpen normálisat így Pécsre járunk.
2015. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaáli
2015. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Melchi85 válasza:

Szia!


Nekem Budán a legjobban a BMC azaz a Budai Meddőségi Centrum jött be a Szent János kórházban.

Igaz nagyon sokan vannak, soká kerül rád a sor néha kicsit káosz is van, de nem kell a kezelésekért a vizsgálatokért, illetve a beavatkozásokért fizetni. Csak a Hormon gyógyszerekért amúgy teljesen TB támogatott.

Remélem segítettem. :)

2015. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 13. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Káldi intézet volt az első.
2015. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kaáli Budapesten!


Nálunk 14 petesejtet szívtak le, 12 termékenyült meg, ebből 8 maradt meg tökéletesnek, 1 embriót kaptunk vissza, 7-et lefagyasztottak. Mi a Kaáliba jártunk Dr. Szmatona Gáborhoz, csak őt ajánlom! Profi!


23 hetes pocaklakó szülei :)

2015. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!