Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 éve nem volt természetesen...

1 éve nem volt természetesen mensi. Pont most hogy próbálkozunk? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
1 éve nincs természetesen peteéérésem. előtte sem volt 28 napos a mensim, de ilyen sosem volt. egyébként pcos-t állapitottak meg és biztos előtte is volt, de miért pont most ilyen rossz a helyzet, hogy babát szeretnénk? Én ezt nem értem. előtte meg tuti összejött volna mikor az ember nem akarta volna. :(
2016. máj. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
És most akkor mi a kérdés? Beteg vagy, kezeltesd magad, ennyi.
2016. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés ott van, hogy hogy éppen most van ilyen probléma nem előtte és nem utána hogy gyereket szerettünk volna.

Jó bunkó vagy!! Kezeltetem magam de nem olyan egyszerű. Attól még lehet hosszú hónapok vagy évek lesz. :(

2016. máj. 16. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ertem mi a kerdes. Hogy miert vagytok pechesek?

Isten, sors, termeszet, foldanya, rossz csillagzat...

Most milyen valaszt irhatunk?

2016. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vetélés után durrant be durván a pcos-em, bár csak 60 nap volt a legtöbb amíg nem jött meg, nem egy év. Sajnos van ilyen. Talán a stressz is közrejátszik, talán csak pech.

Viszont tanácsként írom, és ha már túl vagy ezeken akkor bocsi a felesleges szócséplásért: a pcos legtöbb esetben (sőt modern vélemények szerint minden esetben) inzulinrezisztencia következménye. 3 pontos cukor és inzulinterheéssel lehet diagnosztizálni, ám erre csak egy jó nődoki vagy endokrinológus küld (vagy magánban tudod megcsináltatni) de sajnos sok orvos nem követi a frissebb kutatásokat etéren és csak fogamzásgátlóval próbál kezelni.

Nagyon tudom ajánlani, hogy ha még nem tetted nézz utána az inzulinrezisztenciának és szintén tudom ajánlani az ilyen témájú facebook csoportokat, sokat segítettek nekem mind a szükséges diétában mind lelkileg.

2016. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez már hasznos válasz volt, utolsó. Hát holnap után megyek endokrinológushoz, mert pajzsmirigy alul működésem is van, majd rákérdezek, de nekem dokik még soha nem ajánlottak semmilyen kezelést. Pedig már látott sok. Vagyis clostyt már szedtem de hiába volt peteérés vele, akkor sem jött össze. És most már meddőségi klinikára járunk, de még nem jutottunk el addig, hogy mi lesz. Egyelőre csak vizsgálatok voltak. köszi még egyszer.
2016. máj. 16. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hibrid vagy.
2016. máj. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!