Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhnyálkahártya vastagítás?

Méhnyálkahártya vastagítás?

Figyelt kérdés

Valakinek valami ötlete ami tényleg használ?

Szedek 400E vitamint, mellette próbáltam már a gynex cseppet, méhpempőt és most jelenleg napi 3 utrot szedek peteérés óta !

Szedem az infacolt és az aspirin protectet.

Orvos javaslatára persze!

4,3 volt 10ik napon pár hónapja a nyálkahártyám , amit most feljavítottam valamelyest... vagy nem!

A probléma az ,hogy már a 3ik kémiai terhességen vagyok túl egymás után!!!

Ugyanis a nyálkahártyám 7 mm !

Tud valaki valami csodát még esetleg?

Mert én már ennél többet nem tudok tenni és már kezd elegem lenne a sok csalódásból! :(



2020. ápr. 27. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hú szegény!! Segíteni nem tudok, de ismeretlenül is küldök egy együttérző ölelést!


(Barátnőmnek 6 után állapíottak meg, hogy Leidene van)

2020. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben javítok 🤦🏼‍♀️ Inofolic*

2020. ápr. 27. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszula + E vitamin
2020. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a méhnyálkahartyáddal van probléma??? Nekem 5 mm volt, mikor teherbeestem. Nem mondom, hogy ez ideális, de egyáltalán nem biztos, hogy ez az oka a terhesség létrejöttének.
2020. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mert már hála égnek van egy gyerekem. Ő másfél évig készült. Most járunk újra 1 évnél. És anno is ez volt a baj ,hogy nem tudott megtapadni. Aztán egyszer csak ki tudja mért sikerült de akkor is utrot kellett szednem.

5mm nagyon vékony! Hogy tudott megtapadni? Nekem 14 mm volt anno mikor terhes lettem. De nem tudom mi segített.. szedtem már barátcserjét is első terhességem előtt , de az csak összekavart mindent :/

2020. ápr. 27. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 mm tudtommal egy minimális vastagság ahhoz, hogy létre tudjon jönni a terhesség. Persze jobb, ha vastagabb, de csak azt akartam mondani, hogy egyáltalan nem biztos, hogy ez a gond, ahogy az első terhességnél sem tudhatod biztosan, hogy a "vastagítas" miatt jött össze. Hormonjaid rendben vannak?
2020. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen. A prolaktin volt magas , de egy éve gyógyszert szedek rá. Első gyerekem előtt is így volt. Prolaktin lement ,gyerek nincs. Meg a progeszteron alacsony .
2020. ápr. 27. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül van egészségügyi probléma... Terheléses inzulint nézetnék, fogorvosi ellenőrzés esetleg, meg vitaminokat szednék, külön D vitamint. Inofolicból 2 tasakkal/ nap.
2020. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vitamint szedek mindent amit lehet már évek óta. Inzulint nem tudom.. lehet megnézetem. Én most a pajzsmirigyre gondoltam ,hogy kérek beutalót . De mivel most mindenhol vírus van.. nem tudom foglalkoznak e ezzel. De én magánba mennék úgyis vérvételre, úgyhogy remelem így kapok beutalót !

Anyum pajzsmirigyes . Nekem a sima 3-21ik napi vérvételeken nem volt gond vele, de ez nem jelent semmit , gondolom!

2020. ápr. 28. 07:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Az orvos is azt mondta neked, hogy ez vékony? A progeszteron adagot azt lehet emelni ha szükséges azért kérdem. Én legutóbb 3x2 utro hüvelytablettát kaptam (100mg/tabi), és mellé 2x1 duphastont. Előtte 3x1 cyclogest hüvelytablettát (400mg/tabi) és mellé 3x1 szájon utrot. Persze 600E vitamin mellé, és aspirin protect, meg femibion.
2020. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!