Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhnyálkahártya vastagítás?

Méhnyálkahártya vastagítás?

Figyelt kérdés

Valakinek valami ötlete ami tényleg használ?

Szedek 400E vitamint, mellette próbáltam már a gynex cseppet, méhpempőt és most jelenleg napi 3 utrot szedek peteérés óta !

Szedem az infacolt és az aspirin protectet.

Orvos javaslatára persze!

4,3 volt 10ik napon pár hónapja a nyálkahártyám , amit most feljavítottam valamelyest... vagy nem!

A probléma az ,hogy már a 3ik kémiai terhességen vagyok túl egymás után!!!

Ugyanis a nyálkahártyám 7 mm !

Tud valaki valami csodát még esetleg?

Mert én már ennél többet nem tudok tenni és már kezd elegem lenne a sok csalódásból! :(



2020. ápr. 27. 18:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jézusom mennyi minden. Azt hittem még én szedek sok mindent 😄

Hát ezek az orvosok nem mondanak semmit. Azt mondta ezeket szedjem!

Én kérdeztem , rá hogy ez miatt nem sikerül ,mert túl vékony? És azt mondta hogy elképzelhető.. kérdeztem akkor mit hogy? De semmi okosat nem tudott mondani.

2020. ápr. 28. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok ismét. Max annyit tudok javasolni neked, hogy kérdezz rá, hogy esetleg megemelni nem szükséges e az adagod? Nekem a Kaáli intézetbe vérvétellel megnézték a progeszteron szintet, mert az se jó ha sokat adnak.
2020. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána fogok járni mindenképp, hogy most mi lehet.. mert már tényleg elegem van.
2020. ápr. 28. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!