Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kis vér majd tojásfehérje...

Kis vér majd tojásfehérje nyák. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ha a köztes vér (pisilés után 1x élénk színű vékony vér csík) a kilökődést jelenti, akkor miért utána kezdődik a tojásfehérje nyák? Azóta is tart, negyedik napja.

A pici vér a ciklusom felénél jelentkezett.



2020. máj. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint ahogy meg is jelölted, azért mert ovulálsz.
2020. máj. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ilyenkor megjelenő vér általában hormonális válasz arra, hogy kilökődött a petesejt. Akkor már nem kellene nyáknak lenni szerintem, nem? Hiszen nem él sokáig.
2020. máj. 3. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklusom 20.napján jelentkezett, gondoltam is rá, hogy talán mégis aznap volt a peteérésem, pedig előtte szinte biztos voltam benne, hogy már volt.

Mindenesetre nem tudtam szerekezni párommal aznap.

Egyszerűen semmi de semmi kedvem nem volt.

Teljesen kimerültem már ebben a hónapban.

Most elősször már úgy voltam vele, hogy ha van kedvem ha nincs szeretkezni kell , mert nem vált be nekünk ez a szeretkezzetek ha van kedvetek és ne figyeljétek a ciklusodat jótanács.

Így mire ciklus 20. napjához értem, úgy éreztem, hogy kiégtem és nem akartam még egy eröltett együttlétet.

Mondom ezt úgy, hogy nekünk nagyon is rendben vannak a dolgaink ilyen téren, és tényleg mindig jól érezzük magunkat, de most ez a kell és muszáj dolog engem nagyon megviselt...

feladatnak éltem meg amit teljesíteni kell, így rá is nyomta ez a tudat a bélyegét erre a hónapra.

Így ha az volt a peteérés napja, akkor nekünk ez a hónap sem sikerül.

Nekem is pont iylen volt amit mondasz.

De éppen hogy egy kis én inkább narancsságásnak mondanám pötty de utána semmi.

2020. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!