Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhszájseb okozhat teherbeesés...

Méhszájseb okozhat teherbeesési problémkat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szeptember óta, vagyis már 9. hónapja próbálkozunk a kistesó projekttel. Első baba simán összejött a második próbálkozás után.

Februárban nőgyógyászom méhszájsebet diagnosztizált, mert együttlét után kis vérzés volt. Azt mondta amíg a babaprojekt tart nem műti (azt hiszem égetést említett).

Elmentem egy másik nőgyógyászhoz is, ő is ugyanezt a méhszájsebet látta, de ugyanezt a választ kaptam, hogy most nem kezdene vele semmit, esetleg a babaprojekt ha nem jön össze akkor kezelné. De hát mi folyamatosan babaprojektben vagyunk. Állítása szerint a teherbeesést nem befolyásolja. Közben meg együttlétek után majdnem mindig van kis vérzés.

A citológiám novemberben negatív lett, vagyis normális.

A kérdésem, hogy van aki ellenkező véleményt kapott orvostól? A teherbeesést esetleg ez nehezítheti?

Már nagyon el vagyok keseredve, mert azért a 9 hónapot már soknak érzem. Most próbálok persze nyugodtabb életet élni amennyire lehet, hátha a sok stressz volt eddig az akadálya a projektnek...

Köszönöm ha valaki érdemben tud válaszolni.



2020. máj. 14. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, 18 évesen voltam először nőgyógyásznál, akkor mondták hogy van méhszájsebem, 25 és 28 évesen szültem, elsőre "kész lett" mindkettő.

Nekem is azt mondta az orvos, hogy akkor ajánlatos csak megcsinálni ha már tuti nem akarok több gyereket

2020. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. 18 évesen mondta először a doki, hogy van méhszájsebem.. Nekem gondom nem volt vele különösebben, csak max vizsgálat után vérzett néha kicsit. Azt mondta nekem is, hogy míg szülni akarok addig nem csinál vele semmit (mondjuk nem is akarnám amúgy se amíg nincs vele gondom..) 23 évesen szültem, most 29 évesen tervezzük a kistesót... Az első 4 hónap után jött össze (méhpempőt szedtem), most pedig az első próbálkozós hónapba vagyunk..:)
2020. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mehszájsebnek nincs köze a teherbeeséshez.
2020. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!