Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Mekkora a valószínűsége, hogy valaki többször is halva szűl egymás után? Azaz a késői magzatelharásra gondolok, nem vetélésre.

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mi okozta a magzatelhalást. Ha egyértelműen a baba fejlődési rendellenessége, vagy valami egyszeri betegség, fertőzés, akkor nagyon kicsi az esélye, de sajnos az is gyakori, hogy az anyánál van valami hajlamosító tényező, és akkor könnyen lehet, hogy előfordul újra.

Nekem egy barátnőmnek a 6 terhességéből 3 végződött középidős vetéléssel a 18-20.hét környékén. A másik 3 gyereke jól van, bár azokkal a terhességekkel is volt komplikáció.

2020. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha az okozta a tragédiát, hogy a köldökzsinór a baba nyakára tekeredett, és nincs egyéb fejlődési probléma, akkor így mekkora az ismétlődés esélye?

Lehet olyan örökletesség, hogy mozgékonyabbak a magzatok?

2020. máj. 15. 23:07
 3/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sajnálom, ha veled ez történt, amit utoljára írtál, de tudtommal egy ilyen esetben meg lehet előzni a tragédiát ha időben sor kerül császármetszésre. Személyes tapasztalat alapján mondom, mivel az én születésemnél szinte 1 napos vajúdás után kellett anyukámat megcsászározni, mivel a vállamat húzta vissza a köldökzsinór. Szerintem a te esetedben a szerencsétlen elhelyezkedésből lett a baj, ez egyáltalán nem muszály ismétlődjön, sőt.
2020. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen velem.

Most 7hetes terhes vagyok megint. Sajnos azóta pcos-os lettem, inzulinrezisztenciás vagyok és pajzsmirigy alulműködésem van. Így megint benne van a pakliban erősen a bukás lehetősége. Igaz most valószínű ha gond lesz akkor inkább az elején következik be...

2020. júl. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!