Akinek gondjai adódtak a teherbeeséssel, azok szinte minden esetben tapasztaltak problémát a menstruációjukkal is, például rendszertelensèg, kimaradàs stb?

Figyelt kérdés
Volt akinek teljesen rendben volt a menstruációja és ennek ellenére sem sikerült megfogannia?
2020. máj. 28. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Soha semmi baj nem volt, mindig pontos volt.
2020. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A férfin is múlik.
2020. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem minden rendben volt a menstruációmmal,mégis 2 év volt mire teherbe estem.
2020. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napra pontos ciklusom van, minden eredményem tökéletes, mégis 1 éve semmi🤷‍♀️

Van már 2 kislányom előző kapcsolatból.

2020. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen szabályos a mensim, épp csak zárt mindkét petevezetőm, így természetes úton nem eshetek teherbe.
2020. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig pontos a ciklusom. Soha nem volt vele gond. De sajnos baba nincs. Túl vagyunk az összes általános vizsgálaton: találtak nálam miómát - ami még nem elég nagy műtéthez - férjemnél meg sperma gondok vannak herevisszér miatt. 3 és fél éve próbálkozunk.
2020. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pl én.

Minden hónapban megjött pontosan (nálam a pontos azt jelenti hogy 24-26 napokra), peteérések is vannak és mégse. Soha nem maradt ki egy vérzés se és köztes pecsételő vérzések sem voltak soha.

Most ott tartunk hogy endometriózis gyanús vagyok és műteni kell. Emellett még lesz egy méh tükrözésem és egy petevezeték átjárhatóság is.

2020. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem rég olvastam, hogy a Stockholmi Egyetem szerint a petesejt “válogatós” és nem minden hímivarsejtet fogad be, vagyis nem feltétlenül a választott párod hímivarsejtjei petesejted szerint a leginkább passzol hozzád genetikailag. Tehát elvileg lehetséges, hogy nem tudsz teherbe esni rendszeres menstruáció ellenére.
2020. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!