Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem sikerult a baba.mit tegyek?

Nem sikerult a baba.mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit nehez irni errol,de mar jo ideje probalkozunk(lassan 1 eve)orvosnal voltunk minden oke mind a 2onkkel,menzeszem.normalis kitudom szamolni a pete eresemet,de akkoros mind hiaba.Probaltam mar tob fajta vitamint szedni de feladtam mer semmi segicseget nem nyujtot.Nagyon elvagyok keveredve szinte mar depizek akarhanyszor megjon a menzeszem h megin semmi.Mar masra nemtudok sajnos gondolni mer mar korunk is meg van meg mar X eve egyut vagyunk,es mar csak a kicsi hianyozna az eletunkbol de nem jon ossze.Mindenkitol azt a tanacsot kapom h ne stresszelkel ra,csinaljak valamit,hobbyt stn.de mind hiaba..barmit csinalok nem.erdekel es nem is foglal le,masra nemtudok sajnos gondolni.Paromat nem szeretnem ezzel idegesiteni h mindig csak errolbeszelek mert tudom h neki is elegge kellemetlen mivel o is nagyon szeretne.Akinek volt hasonlo vagy esrtleg sajnos van az irjon nekem valmi tippeket hogy mit csinaljak mit ne(hogy te sresszeljek ra nem kell,mert felesleges)es hogy ti hogy eltetek meg.Koszomom szepen
2020. jún. 16. 17:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ezerféle meddőségi vizsgálat van, amit meg kellene csináltatni. Az hogy látott nőgyógyász, 1 év sikertelenség után édeskevés
2020. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ettol boldogabb sem.lettem.de koszi:)
2020. jún. 16. 17:11
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, pedig igaza van az elsőnek. Kezdjetek rendesen utánajárni mi lehet a gond. Vannak meddőségi centrumok, menjetek oda, majd ott kiderítik miért nem jön a baba. Ennél többet itt senki nem fog tudni segíteni.
2020. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Unokatesómék is így voltak. Anikó agyilag teljesen rákattan a babára. Minden arról szólt. Annyira, hogy már minket is zavart, hogy mindig ez volt a téma. Ha kisbabát látott bőgött. A házasságuk is majdnem tönkrement Anikó miatt. Állandóan hőmérőzött, állandóan rohantak, hogy most kell szexelni stb. Emlékszem a férje mondta, hogy már ott tart, hogy nem is élvezi a szexet, csak azért csinálja, mert muszáj. Végül egy nap kiborult, és olyan sírógörcsöt kapott, hogy orvost kellett hívni. 3 év sikertelen próbálkozás után, a doki azt mondta neki, hogy döntsön. Vagy tovább lép, élik az életüket normálisan akár gyerek nélkül. Nem görcsöl rá, nem erről szól az élete. Vagy továbbra is folytatja amit csinált, rágörcsöl, egyre idegesebb, betegebb lesz. Mondta neki a doki, hogy sokszor azért nem esnek teherbe a nők, mert túlságosan akörül forog minden, csak azzal foglalkoznak. Anikó mesélte, hogy a doki amikor elmondta ezeket, ő úgy vette ki a szavaiból, hogy bár mindketten egészségesek, de nem lehet gyerekük valami miatt. Így lemondott a gyerekről. Utána tényleg újra önmaga lett. Nyaralgattak, élvezték az életet. 2 éve Mexicóban nyaraltak, és panaszkodott, hogy annyira rossz a mexicói kaja, hogy a 2 hét nyaralás alatt végig hányt, rosszul volt. Mivel nem múlt el, arra gondolt, hogy valami betegséget hazahozott. Kiderült, hogy terhes. Nem számítottak rá. Azóta egy tündéri kislány anyukája lett.

Szerintem nálad is ez a gond. Túlságosan rágörcsölsz, így a szervezeted tesz róla, hogy ne is sikerüljön. Ne foglalkozz vele. Hagyd, éld az életed, és egy nap neked is sikerülni fog. De ha továbbra is iylen betegesen rágörcsölsz, akkor nem csak te mész tönkre testileg-lelkileg, de a házasságod is.

2020. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Attól még, hogy van menzeszed nem jelent semmit. Párodnál volt spermavizsgálat? Neked átjárhatósági? Hormonod, cukrod rendben van? Mert itt elsírtál minden felesleges lelki cuccot, de ezek amiket én elsoroltam hiányos infók! Szóval?
2020. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Rastreszelek az szent igaz,de nem hat ki masokra se a paronnal a kapcsolatomra mer nem frusztralom ot ezzel oda is irtam:)es igen en nagyon jool tudom h nem kene,tisztaba vagylm vele,ep ezert irtam azt h ha valaki hasonlo helyzetbe volt o hogy elte meg:)
2020. jún. 16. 17:45
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves 5. A menzeszemet arra irtam h kitudom szamolni rendesen a pete eresemet,kicsit olvashatnal erthetobben,a masik dolog amit en irtam nem pedig SIRTAM h olyanok velemenyet kerem akik psihikailag ateltek es h h..nem kell itt az ostoba primitiv siros dumad,olane nem olyannak aki elege maga alat van,minden oke velem es a parommal is olvashatnal h irtam minden oke mind a 2onkel;)de koosz
2020. jún. 16. 17:47
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
psihikailag? Az mi?
2020. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Lelkileg
2020. jún. 16. 18:25
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen megkértem, hogy szeretnél babát. A rutin nőgyógyászati vizsgálaton felül vannak vizsgálatok kimutathatjak, ha valami gond van. Lehet akárcsak hogy a pajzsmirigy túl vagy alul működik, valamilyen hormon probléma, amit nem is érzel, de gátolhatja a teherbeesést. Vagy lehet, hogy a petevezeték nem átjárható, amit ugyancsak nem lehet érezni és egy általános vizsgálatból nem derül ki. A férfiaknak szükseges sperma vizsgálat, pl. hogy elég sok kis fickó van-e. Mert lehet hogy azzal van a gond, aminek megintcsak nincs külső tünete, nem jár impotenciával.

Keresni kell egy lelkiismeretes nőgyógyászt és andrologust, hogy az esetleges okokat kiszűrjétek. Minnél később mentek annál később derül ki, ha ne adj Isten van valami.

2020. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!