Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Irezisztencia mellett kinek...

Irezisztencia mellett kinek mennyi ido alatt sikerult a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most derult ki hogy irezisztencias es Pcos vagyok.

6 eve nemjon a baba :( most kedtem a dietat es figyelni mindenre.

Az lenne a kerdesem hogy kinek mennyi ido alatt sikerult a baba? Egyaltalan mennyi az esely a terhessegre? :(


2020. jún. 11. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ir mellett elsőre sikerült a baba. A második terhességem előtt már pcos állt fenn, 6 hónapig próbálkoztunk mire sikerült. Diéta (nekem 180 gramm ch diétát kellett tartani, azt is 3 étkezésre elosztva, nem pedig 5-6 ez újfajta nézőpont, dietetikust kerestem fel), sport (h.i.i.t edzés 3-4szer hetente), mio inozitol, biotech multivitamin segített.
2020. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pcos+ir mellett 2 év alatt az első. 1 és vig szedtem merckformint és inofolicot.

Második minden nélkül fél év alatt úgy, hogy élőtte 9 hónapig szívtam a hormon spirállal. Folyamatosan gyulladásban voltam.

Jelenleg épp a 3. várom. Ő is minden nélkül fél év alatt, úgy hogy ráadásul megint 9 hónapig baj volt, de most vérzés gondok. 2 hetente 2 heteket de volt mikor 21 napot véreztem. Januárban még volt egy 4 cm x 4.5 cm bevérzett tűszőm.. Most 11 hetes vagyok.

2020. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Derwer ***** válasza:

A feleségem IRes volt, nem volt érettt petesejt.

Otthon tessék-lássék módon álltak hozzá.

Külföldön, ahova kiköltöztünk is elmentünk dokihoz (magyar amúgy), adott bogyót két hónapon belül pozitív volt a teszt.

2020. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Durva kezeletlen ir mellett lettem terhes. Igaz, masfel eve nem vedekezunk ugy “igazan”, ami azt jelenti, hogy amikor elvileg ovulalok, akkor nem szexelunk. 12 hetes vagyok, eddig minden oke a babaval. Igaz, mensim minden honapban megjott, bar kb sosem pontosan.
2020. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dejoooo Nagyon szepen koszonom remelem nekem is sikerulni fog es minden rendben lessz :(
2020. jún. 13. 06:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztosan!! Szerintem egyebkent annak ellenere, hogy egyre tobb nonel bizonyitottan fennal ez a problema, biztos vagyok benne, hogy nem keves olyan ember is van, aki nem is tud az ir-jerol es siman teherbe esik. De aki tud rola, es nem jon ossze a babo, annak pedig dietaval+gyogyszerrel szerintem biztos a siker.
2020. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Benne vagyok facebookos csoportban is, talan ha egyetlen egy olyat olvastam, hogy valakinek nem lett babaja (persze ez nem azt jelenti, hogy nincs mas). Viszont en sanszosnak gondolom, hogy a kor is kozrejatszhatott. Ha valakinek tegyuk fel 35-40 evesen jut eszebe hogy babat akar, es aztan derul ki az ir, az nehezebb ugy gondolom.
2020. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Diéta és mozgás volt az életem 1 évig, utána első próbálkozós hónapban összejött az első baba, és 5. próbálkozásra a második is. Nyugi! Mozogj, egyél szépen, és meglátod!
2020. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy mozogjak? Eleg ha siman tonazom vagy mit ajanlotok? Es jo volna valami bevalt hasi edzes. Kicsit nagy a pocim. Vagyis a pcostol inkabb 'terhes' pocim van erre valami tuti?
2020. jún. 16. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasi zsírt csak diétával lehet leadni. 70% étkezés, 20% sport, 10%pihenés. Keress olyan mozgásformát ami tetszik, jól esik, élvezettel csinálod. Ez mindenkinek más. Nekem kangoo jumps a kedvencem. Ez kardió edzés. Plusz a h.i.i.t ahogy az első írta. Ez magas intenzitású interval edzés. Gyors és hatékony. De youtubera beírod és lesz vagy millió edzés videó, 1 percestől kezdve a 1,5 órásig. Pl Rubint Rékának is most van egy csomó teljes edzése ingyen, online. Vagy megrendelheted pl Péntek Enikő edzéseit a zonawebshopon. Ő nagyon nagyon jó. De először is diéta.
2020. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!