Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetèlèsek után lombik program?

Vetèlèsek után lombik program?

Figyelt kérdés

Van olyan,aki a sikertelen terhessègek után lombik programon vett részt?

Egyáltalán szóba jöhet?

Úgy olvastam csak meddő párok vehetnek részt,de vetèlèsek után esetleg van rá lehetőség?


2020. jún. 17. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Meddőségibe beesve nem az lesz az első, hogy adnak lombikra időpontot. Biztosan megtalálják, hogy mi volt a gond. Hajrá!
2020. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem találnak semmit. Voltunk kivizsgálásokon.
2020. jún. 17. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Inzulint néztek? Progeszteront néztek?
2020. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A lombik azoknak van, akik nem tudnak teherbe esni.

Te viszont kihordani nem tudod, így felesleges lenne a lombik.

Véralvadási zavart érdemes nézetni. Élelmiszer allergiát néztek? A gluténérzékenység is okozhat vetélést.

2020. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindent néztek. Az utolsó terhessègnèl szúrtam a Clexane-t, szájon-hüvelyen a progeszteron, Prednisolon, Aspirin protrect, vitaminok.
2020. jún. 17. 11:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg a Letrox,de az is rendben gyógyszerrel.
2020. jún. 17. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy. Ha valaki nem tud teherbe esni akkor mehet lombikra. Sajnos nálad a vetélés az más. Én a 2. lombikon vagyok túl, és missed ab lett a vége. Nekem is volt Clexane, progeszteron, aspirin protect, vitaminok, Bromocriptin. Én már sok alapvizsgálaton túl vagyok pl: cukor/inzulin terhelés, hormonok, teljes vérkép. A Kaáli intézetben kaptam egy papírt ha valaki sokszorosan elvetél akkor miket érdemes nézetni:

1.immunológiai infertilitás panel III

2.spermium ellenes antitest

3.foszfatidil inozitol ellenes antitest

4.lupus anticoaguláns

5.D3 vitaminszint

6.TSH, FT3, FT4

7.inzulin rezisztencia vizsgálata (3pontos)

8.Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata

9.prolaktin szint-ha ez magas endocrinologiai vizsgálat

10. AMH

11. Thrombosis genetikai panel (Leiden, protrombin gén, PAI-1, MTHFR)

pl: Végh Judit immunológus Bp-en tud immunológiai sikertelenséggel kapcsolatban többet mondani, ezeket a vizsgálatokat szokta kérni, Synlabnál elérhetőek


Sajnos van olyan is, hogy nem derül ki mi a probléma, de remélem ez valamelyest hasznos lesz neked. Sok sikert kívánok!

2020. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyon köszönöm.

Bár a legtöbb vizsgálat megvolt már,de van olyan is ami hiányzik.

2020. jún. 17. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ezért is küldtem át, hátha valamelyik jól jön neked, én meg erre a problémára úgyis ezt kaptam meddőségi központban.
2020. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!