Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Csak én érzem , hogy a párom...

Csak én érzem , hogy a párom nagyon gyerekesen áll a dologhoz?

Figyelt kérdés

Mivel ezt a kérdést a teherbeesési problémákon belül tettem fel , így bízom benne, hogy nem fogtok leteremteni , de az a helyzet, hogy mivel 1 éve nem jön a baba és már 35 leszek , ezért úgy döntöttem , hogy ebben a hónapban mindent beleadunk amit csak lehet"..:ovu tesztelek és még a hőmet is mérem mellé, pedig nagyon nem akaródzott ez a módszer.

Most ezt is bevállaltam, mert sajnos ezek után már be kell jelentkezünk egy meddőségi központba, így meg akarok adni minden esélyt , hogy mégis összejöjjön előtte.

Szóval úgy döntöttem, hogy megvárom a pozitív ovu tesztet ami elvileg holnap , holnaputánra várható és ráadásul pont holnap megyek nődokihoz is szóval ha úgy van, hogy látja a doki hogy peteérés lesz akkor ugye még aznap össze kellene szedni magunkat...:D viszont párom holnapra beszélte meg apukájával a szokásos találkát, és amikor mondtam neki, hogy ne haragudjon, de ha azt mondja a nődoki , hogy most kell akciózni" akkor mondja le apukáját, mert ez most azt gondolom fontosabb így egy év után, mint a heti egy találkájuk..

a baj csak az, hogy egy férfitól elvárnám, hogy úgy reagál, hogy még szép és természetes, de ő csak azzal jött, hogy jó de akkor találjam ki , hogy mit mondjon az apjának...

komolyan annyira kiábrándító ez számomra....

Mit gondoltok erről én túlzom csak el?

Engem nem zavar , hogy találkozik az apukájával de nem hiszem el, hogy nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy apa most mégsem tudok jönni tegyük át másik napra...:S

Miért kell mindent megmagyarázni a családnak....

olyan kellemetlen ez már nekem.

Ha nem jön össze és meddősigibe kell járnunk, akkor még több ilyen alkalom lesz, hogy vizsgálatra kell menni és bizony sokszor le kell majd mondani programokat ha úgy van, de én nem szeretném hogy meg kelljen indokolni....

néha úgy érzem, hogy azért sem jön össze a baba, mert annyira gyerekesnek érzem a kapcsolatunkat...:S

nem mondom én sem vagyok valami talpraesett , talán pont ezért lenne megnyugtató ha legalább a páromat igazán férfinak érezném...legalább most ilyen helyzetben...

Én túlzom csak el ?? Mit gondoltok?



2020. jún. 17. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Aznap 0-24-ben az apjával van? Miért nem lehet előtte szexelni, mielőtt elmegy? Vagy utána, amikor este megjön?
2020. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
5 percetek csak van kettesben
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántásból mondom, de 35 évesen tényleg gyerekes vagy. Ketyeg már a biológiai órád, de merj őszinte lenni magaddal, aztán a pároddal, hogy tisztázzátok mi zavar benne, mit tudsz elfogadni és mit nem.

A gyerek fel fogja erősíteni a konfliktusokat, muszáj őszintenek lenned.

2020. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én sem értem. A petesejt 24 óráig életképes, a sperma pedig akár 3-5 napig is.


Nem kell azonnal egymásnak esni, amint hazaértél a nődokitól.


Ha előző nap vagy aznap este szexeltek is teljesen jó...

2020. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Vagy ma szexeltek

Ha holnap peteérés, akkor tökéletesen megfelel



Szerintem te is rá vagy förcsölve..

Férjed meg nem érzi a súlyát


Rugalmasság kell mond2 fél részérő

2020. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam , hogy aznap vérvételre megyek , onnan dolgozni, onnan rögtön nődokihoz és ha elmegy az apjához, akkor általában későn jön haza, és félek hogy lecsúszunk róla...tudom én is már rá vagyok pörögve , de olyan nagy elvárás, hogy aznap maradjon velem és ne az legyen hogy akkor megjön az apjától és akkor este 10 kor még hangolódjunk rá meg akkor gyorsan gyorsan...

De igazatok van valószínűleg, csak zavar , hogy én már tömöm magamba a vitaminokat meg belé is, de hiába kérem hogy szokjon le a cigiről, hiába kérem, hogy mozogjon (egész nap ül és fekszik..a munkahelyén is, aztán itthon végig a gép előtt) , hiába kérem, hogy figyeljen oda a táplálkozására, hogy valamit tegyen ő is a cél érdekében semmi...

lehet igazatok van és már tényleg csak feladat az egész együttlét.

Igazából eddig úgy voltunk, hogy nem görcsölünk rá, már próbáltuk 2 naponta, próbáltuk amikor kedvünk volt, mindent közben meg mindenki a korommal stresszel, meg hogy időzítsünk, hőmérőzzek...

Már kezd teljesen elegem lenni az egészből..

de igazatok van..már én sem tudom mi is a bajom igazából...:S

2020. jún. 17. 19:28
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te állsz hozzá gyerekesen... Miért nem jó egy reggeli szex? Vagy egy esti az apukás találka után? Nem csak 1-2 órás intervallumban lehet ezt összehozni
2020. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
igazatok van..valószínűleg itt már más gondok is vannak..talán nem véletlenül nem jön össze...tényleg nem működik már úgy ez a kapcsolat ahogy kellene....ő egész nap játszik a számítógépen, én meg elvonulok a kis világomba és csak este lefekvéskor váltunk pár szót..ez az egész babaprojekt rossz hatással van ránk, főleg, hogy már a család is sürgeti a dolgokat..:S
2020. jún. 17. 19:44
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te nem szereted ezt az embert, tulajdonképp az egész kérdésedben rejtetten szidod. És várod, hogy valaki észrevegye, veled szidja, hogy segítsen dönteni.

Ez a fórum viszont nem alkalmas erre. Én biztosan nem szülnék olyannak, akit nem szeretek nagyon.

Ha te mégis ezt teszed, hát nem te leszel az első a világon, csak kérlek ne a gyereken vezesd le majd a dühödet, mert hogy hasonlítani fog rá, ebben abban, az biztos. Talán nem csecsemőként, majd kamaszkorban.

2020. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Rossz ötlet nektek a gyerekvállalás
2020. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!