Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az lh teszten azonnal megjelen...

Az lh teszten azonnal megjelent neked a csík vagy csak a tájékoztatóban leírt idő után?

Figyelt kérdés
A papírja azt írja hogy rögtön kijöhet a második csík, de várni is lehet 10 percet a kiértékeléssel. Nekem sosem látszódik a második csík, amikor szívja fel a vizeletet, csak amikor már kezd száradni.
2020. jún. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív napokon kellett nagyon max 30mp és egyértelműen látszottak a csíkok.Az előtte lévő napokban nem mindig volt értékelhető 1-2 percen belül.De szerintem ez teszttől is függ.
2020. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NEkem a one step tesztek csak fél óra után érik el a maximum erősségüket. A pozitív napon már akkor látszik a 2. csík mikor fut a papíron... látszik hogy "van" csík. De csak fél óra múlva lesz nagyon erős.
2020. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is így van utolsó. Lényegében ahogy szárad a teszt, úgy lesz erős. Nem tudom ez most normális e vagy se
2020. jún. 19. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megzavart( és meg is lepődtem első alkalommal), mivel általában ezek a tesztek 10 perc után már nem értékelhetőek. Szerintem ne foglalkozz vele. Én már jó pár hónapja tesztelgetek vele, mindig ilyen :) A pozitív teszt után 14-15-ra jön meg mindig, szóval jól mutatja az ovut. Sajnos terhes nem lettem, de ez nem a teszt hibája.
2020. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor pozitív a teszted, akkor is csak fel óra után látod hogy ugyanolyan erős mint a kontroll csíkja? Vagy már akkor olyan erős, amikor szívja fel a vizeletet???
2020. jún. 19. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor pozitív, akkor fél óra után lesz egyforma erős a 2 csík. De már mikor szívja fel a vizeletet akkor is látszik a 2. csík, csak akkor még közel sem olyan erős.


Amikor negatív és szívja fel a vizeletet akkor egyáltalán nem látszik semmilyen 2. csík és csak egy fél óra után válik szép lassan láthatóvá, de nem ugyanolyan erőssé mint a kontroll.

2020. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!