Szerintetek pozitív ez az Expect LH teszt?

Figyelt kérdés

Hihetetlen lassan bújik elő mindkét csík...


Köszönöm! 🩷 💜


Kommentben a link:



ápr. 28. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
[url= [link]
ápr. 28. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs kép
ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi, hogy szóltál! ☺️

ápr. 28. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez milyen erősségű, 10 vagy 20 vagy 25?


Nekem ez nem tűnik pozitívnak, következő napokban még simán erősödhet. Legyetek együtt minden másnap, az a biztos.


Sajnos az ovulációs teszt közel sem mindenható, másnap fogod igazán tudni, ha már negatív, hogy aha, tegnap volt akkor pozitív, mert ma már negatív.

ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez 20-as.

Az a baj, hogy nagyon ingadozik. Tegnap előtt kb ilyen volt, kicsit halványabb, tegnap szinte semmi nem látszódott,és ma pedig ez fogadott.

Így hát fogalmam nincs.

21.napi vérvétel miatt kellene.

Pozitív utáni 7.nap, progit nézetni, hogy volt e peteérés.


De engem ezek a tesztelgetős napok annyira kiidegelnek, stresszelek, hogy a fenébe miért nem erősödik, stb.


Emelem kalapom az előtt aki több hónapja csinálja.

ápr. 28. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Az LH teszt az LH szintet nézi, az hullámzó egy csomó embernek. Néhány embernek meg fokozatosan, egyenletesen emelkedik, erősödik a 2. csík. Te az első kategória vagy, semmi gáz, ne aggódj! Tesztel minden nap továbbra is, aztán irány a vérvétel! :)


Átérzem, engem is kiidegelt, amikor hónapokig teszteltem. Azóta jobban utána olvastam, hagyni kell a francba, ez nem segít a teherbeeséshez! (Mondjuk nálam végül meddőségi lett, rá kell segíteni sajnos, de az más tészta.)


Ha erős az LH teszt, az még nem igazolja, hogy meg is repedt a tüsző. Ha pedig negatív, attól még lehetett tüszőrepedés, egyszerűen csak lekésted a teszttel a 12 órás LH csúcsot.


Szóval bármi is lesz a vérvételed eredménye, ne ijedj meg, egy vérvétel nem vérvétel, simán lehet, hogy rossz időpontban nézik valakinek a 21. napi progeszteront, főleg, ha nincs mellette ultrahangos követés. Ezért szoktak hónapokig ciklusvérvételt nézni, az jobb képet ad.


De te most az egyik legelső vérvétel miatt tesztelsz, ha jól sejtem, neked ez most elég konkrét cél.

Ha nem tesztelsz naponta kétszer, simán lekésheted a pozitívat (a 12 órás LH csúcsot), sajnos sokaknak nem elég a napi egy teszt, egyszerűen nem mutatja. Tesztelj inkább napi kettőt a következő pár napban, hátha akkor jobban fogod látni, mikor a legerősebb. Mondjuk minden nap délben, és este 6-kor, most mondtam valamit.

ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő válaszodat! 🩷


Sajnos fél év alatt volt 2 vetélésem, és az utóbbi óta eléggé összekuszálódtak a hormonok, hol hamarabb jön meg, hol később. Ezért érdekelne az h legalább peteérés van-e.

ápr. 28. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom kedves kérdező, hanyadik betöltött hétben voltak a vetéléseid?
ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Rengeteg ilyen történetet olvasok ebben a topicban, borzasztó, mi mindenen kell keresztül mennünk nekünk a nőknek a gyermekáldásért! (Férfiaknak is, de ők kevés kérdést írnak ki.)


Remélem az orvosod tud majd segíteni a vérvétel eredménye után, gondolom lesznek más vizsgálatok is kitartást!

ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!