Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mire gondoljak ezzel a vérzéss...

Mire gondoljak ezzel a vérzéssel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 nappal a nem várt előtt elkezdtem barnázni. Egy pici sötét barna. Arra gondoltam beágyazódási vérzés. Lett egy halvány pozi tesztem. Másnap reggel világos barnás rózsaszínes pötty. Az egész nap semmi. Ma reggel szintén csak még világosabb. Szerintetek jól van ez igy? Több teszt tudom hogy felesleges, hétfőn esedékes a nem várt. Csak most nem tudom merre van az előre, mi a fene ez a barnázgatás, normális e ennyi napig? Köszönöm a válaszokat

2020. jún. 27. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Progeszteron hianyat is jelezheti.
2020. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Utána olvastam, és hát nagyon lehetséges, elég sok "tünet" stimmel. Jövőhéten fel is keresem a dokit, küldjön vérvételre. Ma reggelre megjött, úgy istenigazából sajnos. Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, míg szedtem nem tapasztaltam különösebb problémát magammal. Sohasem barnáztam még. Próbálom figyelni a jeleket, hogy mi alakul hónapról hónapra, és próbálok bizni.
2020. jún. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!