Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet peteérés két napi magas...

Lehet peteérés két napi magas hőmérsékleti érték alapján? Gyógyszertől elmúlhattak a ciszták? Mitől nem rendszeres vajon a menzeszem?

Figyelt kérdés
Babára vágyunk hétfőn derül ki a páromnál lehetséges e a dolog. Hőmérőzök április óta, májusban nem jött meg hő alapján peteérés sem volt. Júniusban menzesz volt de pms tünet semmi. Se mellérzékenység, kívánósság, idegesség stb. A hőm 2 napig volt magas értékű utána semmi.PCOS-m van, vérből is kimutatva, eddig cisztáim is voltak de az egy hete végzett UH-n a doki nem látott cisztákat. Elmúltak volna? Meforal 500 mg ot szedek már egy éve napi 1000 mg ot. Endokrinológus írta fel.
2020. júl. 2. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:
menzesz utáni uh szerint nagyobb a bal petefészkem ez befolyásol e valamit? A méhnyálkahártyám 4 mm vastag volt.
2020. júl. 2. 15:37
 2/2 anonim ***** válasza:

IRed van?

Legelőször a ciklust kellene rendezni, anélkül hiába méred a hőd, alacsony a teherbeesés esélye, én fél évig játszogattam ezzel, természetesen siker nélkül.

Sok eszköz van erre: sport heti 4-5x, 160 gramm diéta, vagy ami nekem jobban bejött az időszakos böjt és szénhidrátok korlátozása, mozgások amik segítenek az ágyék vérellátását serkenteni és ezáltal működésüket helyrehozni (Aviva, hastánc), talpreflexológia, vitaminok (d, vas, omega 3, inozitol...) stb.


Esély mindig van, de nem mindegy hogy 3% vagy 33% egy adott ciklus alkalmával...

2020. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!