Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mire számítsak lombikprogram...

Mire számítsak lombikprogram alatt?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdjük a lombikot, ha minden igaz. Mire számítsak? Minden érdekel, hálás lennék, ha leírnátok a tapasztalataitokat. Az elejétől kezdve érdekel, hogy megjön a mensturációm. Jó lenne minél többet megtudni a hormonkezelés, leszívás, beültetés menetéről.
2020. júl. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk a 3.lombikban. Első lombiknál több petesejtet csinálnak, hogy több embrió legyen. 2.napon már menni kell, mert szurit már elejétől szúrni kell. Nekem nem volt sok adag a gyógyszer mert Pco-m van. Kb kétnaponta kell szúrni a tüszőérlelő szurit. Középidőben progeszteron pótlás (szájon vagy hüvelyen át) 10.nap környékén ismét UH, megnézi a doki a tüszőket. Utána jön a tüszőrepesztő szuri órára pontosan. Utána jön a leszívás altatásban. Utána 3 órát ott kell feküdni. Közben férj leadja a spermát, utána embriókat próbálnak csinálni. Pár nap múlva telefonálni kell, hogy sikerültek e az embriók. Utána jön a beültetés, 1 órát kell feküdni ott. Majd 2 hét várakozás, és tesztelés. Ha érdekel valami még írj nyugodtan!
2020. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: leírom neked a fagyasztott beültetést is, de hasonló. Nekünk 5 embrió lett lefagyasztva. Nekem ugyanúgy menstruáció 2.napján kellett menni, mert nincs tüszőérésem, és gyógyszerrel természetes ciklust csinál a doki. Itt jóval kevesebb a gyógyszer, mert csak 1 tüsző kell. Ugyanúgy középidőben menni kell Uh-ra, majd tüszőrepesztő. Rá 1 hétre beültetés mert 5 napos embrióink vannak. Ugyanúgy középidőtől megy a progeszteron pótlás is. Ugyanúgy 2 hétre rá tesztelés 10-es érzékenységűvel.
2020. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :) Mennyire fájdalmasak ezek a beavatkozások (leszívás gondolom nem gáz altatásban, de a beültetés)?


Remélem sikererrel jártok!

2020. júl. 15. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami rossz volt nekem a lombikban: első alkalommal amikor 16 petesejtem lett akkor eléggé fel voltam puffadva tőle, és feszült tőle nagyon a hasam. Én gyűlölöm a tűket is, az se egy jó dolog, de ki lehet bírni. Leszívásnál egyedül a branül berakása fájt. Utána alszol, amikor felkelltem akkor inkább jobb volt, mert nem feszült már a hasam. Beültetés az egyáltalán nem fáj. Én pont pénteken megyek beültetésre. Szokás szerint berakják a kacsacsőrű cuccot amit szoktak a nőgyógyásznál is, kifertőtlenítenek, és egy vékony pálcával berakják az embriókat. Utána kapsz róla egy fotót, hogy hova ültették be. Utána vigyázni kell magadra nagyon.

Köszi, nektek is sok sikert! Hátha sikerül addig is természetes úton:-)

2020. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!