Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Anti-Müllerian Hormon értékem...

Anti-Müllerian Hormon értékem 0. 03 az Fsh-m 57.62 lett. Van esély a lombikprogrammal teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, de az inofolicot próbáltad már? Csak azért, mert nekem az fsh-t 12ről levitte 8ra egy hónap alatt és teherbe is estem 4 èv után, egy hónappal az első lombikunk előtt. Persze Neked sokkal magasabb az értèk, de ha növekszik az esély a sikerre már megérte inni.
2018. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon minimalis. Sajnálom.
2018. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem petesejt donort fognak javasolni, de az inozitolt (inofolicot) ettől függetlenül kipróbálhatod. Ha vérzésed nincs is, akkor bonyolult a helyzet.
2018. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs. 0,3-0,5-ös AMH alatt már a lombik se jön szóba.
2018. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintetek petesejt donorral működhet?
2018. júl. 8. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van menstruációd, akkor mindenképpen megpróbálnám az FSH-t lejjebb vinni, mert akkor még van némi esély egy sikeres lombikra (és csodaszámban olvastam már hasonlóképpen alacsony AMH mellett normál FSH-val természetes teherbeesést) Ha nincs vérzés, akkor gyakorlatilag csak a petesejtdonor működhet.
2018. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!