Segítsegre,tapasztalatra lenne szükségem.3hónapja missed ab-om volt sajnos😪 Közben kiderült,h.Hashimotom van.Babát szeretnénk.Kérdésem ki milyen vitamint szed?Én progeszteront szednék pluszba,de nőgyógyász még nem fogad.

Figyelt kérdés
Amit szedek:Gravida Optima,D-E vitamin,Cink-szelén,Myositol.Minden tanácsért hálás vagyok😊😉

2020. júl. 19. 17:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a trimeszter jód menteset. Nekem bevált. Beállt az érték. Mondtad k probálkozhatunk és elsőre össze jött
2020. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Úgy látom több ismerősömnek a Trimeszter jött be.Tuti váltok arra.

Nagyon köszönöm!

Gratulálok nektek😘

2020. júl. 19. 19:02
 13/23 anonim ***** válasza:
Én inkább endokrinológust váltanék. Mi Kecskemétre jártunk le dr Naszódy Péterhez. Csak ajánlani tudom mert nagyon alapos.
2020. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Túlműködés idején az antiTPO is leesik amúgy?
2020. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

En is hashimotos vagyok, tyroxint szedek, elmeletileg tsh 1 es 2 kozott lehet teherbe esni, anti tpo-n segithetsz szelen, cink, emelt dozisu d-vitaminnal, progeszteront az enyem megerositett terhesseg eseten ir fel, de mivel az elozo terhessegekkel is vereztem, a 3.nal mar elore felirta mert kisirtam.


Emelle szedtem terhesvitamint, folsavat, mehpempot, elsore osszejott.


Sok sikert!

2020. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Derjaderja ***** válasza:
Nem kell leessen az atpo, néha megdöglik egy csapat sejt, kiszabadul belőlük a hormon, azért lehet túlműködés is átmenetileg.
2020. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi,!Anonim : igen,méhpempőre rá is kérdeztem,de az endokr.szerint ne..nem is értettem.Hívtam a nőgy.a progeszteron miatt...na,ha teherbe esek felírja.De már nekem is 1x missed ab volt könyörgöm.Viszont sok jót olvastam egy fitoösztrogént tartalmazó WTN krémről.
2020. júl. 20. 08:27
 18/23 Derjaderja ***** válasza:

Az ösztogén meg a progeszteron azért nem ugyanaz. A hüvelyflórát sok mindent befolyásolnak ezek, kockázata is lehet az indokolatlan alkalmazásnak.

A kora terhességek nagy arányban végződnek vetéléssel. Nem jó ötlet, ha se az endokrinológusnak se a nőgyógyásznak nem hiszel és random szeded ami eszedbe jut.

2020. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
En sem ajanlom hogy vervetel nelkul barmit tultolj, legyen az osztrogen v progi.
2020. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Huu,köszi!Akkor sztetek -és már megpróbálom nem túlaggódani😬- Az úgy jó lesz,h.pluszba még max.méhpempőt szedek?
2020. júl. 20. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!