Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » KedvesLombikosok! Ki a kezelőo...

KedvesLombikosok! Ki a kezelőorvosotok? Mennyire bonyolult a nőgyógyàszati problémàtok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Követem, de nem tudok hozzászólni. Bocsi.
2020. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan orvost keresek, aki nem futószalagon kezeli a betegeit, és képes annyi empátiára, hogy harcoljon a célért. Lehet nem vagyok realisztikus, csak megúntam, hogy az idő telik, és hol bejutni lehetetlen, hol mindig újra kell magyarázni mindent az elejétől:(
2020. jún. 21. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi korábban Debrecenbe jártunk, mert az volt közelebb, de nem volt túl kellemes élményem ott. Teljesen futószalag, úgy éreztem ott magam mint valami tenyészkoca, ahogy álltunk sorba. Annyian voltunk, hogy a férjek álltak a váróban, nem volt elég szék sem. Az időpontokat távolról sem tartották be.


Most átjelentkeztünk a Róbert Magánkórhazba, úgy voltunk vele, hogy inkább fizetünk, csak akkor az időpont be legyen tartva, ne várassanak órákat, és hallgasson meg a doki rendesen, ne akkor találjon ki újabb és újabb több hónapos vizsgálatokat amikor már a programot kellett volna kezdeni.


Az előző doki olyan vizsgálatokat kért, amiket az elején is simán leírhatott volna, az első konzultáción. Ehelyett vártunk három hónapot, mentünk a második konzultációra, ami már be volt ígérve, hogy a programhoz szükséges dolgok megbeszélése lesz.


Nekem egy kicsit időhúzásnak tűnt az egész, pedig a férjem eredményei alapján sürgősen be kellett volna kerülünk a programba, ehhez képest fél év elment feleslegesen. Illetve úgy értsd, hogy feleslegesen, hogy a vizsgálatoknak örülök, hogy megvannak de sokkal gyorsabban is meg lehetett volna oldani, ha az elején mondja a doki. Nem pedig úgy, hogy na, mostmár kövi ciklusban biztos indul a stimu, aztán mégsem.

2020. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:( én is úgy érzem, hogy az idő kifolyik a kezemből, engem 1 éve tologatnak jobbról balra, egy év alatt egyetlen stimulációt tudtak beszúrni. Úgyhogy most én is átjelentkeznék, ki volt a kezelőorvosod?
2020. jún. 23. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nevét inkább nem írok, volt már ejnye bejnye a gyakoritól, mert leírtam a nevét. Egy hölgy doki, annyit írok, és akkor talán majd ki tudod keresni.


Nekem is ez a legnagyobb bajom, hogy kerek egy éve csak küldözgetnek az dokik, egyik a másikhoz. Nőgyógyász/endokrinológussal indult, aztán voltam egy csomó helyen és legutóbb azt mondta a belgyógyász/endokrinológus, hogy keressek egy nőgyógyász/endokrinológust. Mondtam, hogy oké, a kör bezárult, akkor itt mindenki repül (kivéve az itthoni nőgyógyászt, ő nagyon rendes, lelkiismeretes orvos). Mert igazából annyi bajom van nekem, hogy túlsúlyos vagyok, de nincs se IR, se PCOS, minden rendben, egy pici progihiányom van, és ennyi (figyelni kell, de lehet, hogy nem is kell majd pótlás). Úgy csinálnak, mintha valami bajom lenne, de minden értékem rendben, és pont emiatt senki nem fog elkezdeni kezelni, mert nincs mire.

2020. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem sikerrel jàrsz! Nagyon szepen koszonom a valaszod, sokat jelent :)

Nekem semmilyen ertekem nincs rendben, 5 orvos hümmögött a leleteim fölött, mindegyik mondott valamit, hogy ne legyen csend, de megoldása senkinek nem volt. Aztán mikor úgy mentem a 6-dik orvoshoz, hogy saját szakállamra kinyomoztam, hogy mi bajom volt, és elmondtam, akkor màr persze világos lett minden, de sajnos azóta is csak tologatnak, és ott tartok, hogy a menstruációm kellene igazítsam a fogadóórához, annak ellenére, hogy a ciklusom ritka és rendszertelen.. felháborító valahol és szomorú. Ha beteg vagy, legyél milliomos, hanem járj templomba sűrűbben. Ez a két opció a valóság manapság:(

2020. jún. 23. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nevet én se írok, mert én is úgy tudom hogy nem szabad. Mi Szegedre járunk egy nagyon kedves, és segítőkész doktornőhöz. Tavaly volt az első lombikunk, gyógyszereket jól adagolta, végig támogató volt. Nála hangzott el először, hogy PCO-m van, pedig a lakóhelyemen már 3 éve jártam nőgyógyászhoz. A lakóhelyemen a doki csak annyit állapított meg, hogy magas a prolaktin szintem, de ezt gyógyszerrel lehet kezelni. Sajnos első lombik beültetés sikertelen volt, így csináltunk még pár fizetős vizsgálatot. Kiderült, hogy MTHFR mutációm is van, de ezt s lehet orvosolni injekcióval. Ahogy letelt a kötelező 3 hónap várakozási idő (ez államilag van szabályozva) mehettünk is újra, nem húzta az időt. A második beültetés sikerült, de sajnos missed ab lett. Most nem küldött vizsgálatokra, mert azt mondta, hogy egy alkalom miatt még nem érdemes. Igaz mi jobban örültünk volna, nehogy kiderüljön hogy baj van. Még egyszer nem szeretnénk átélni. Következő hónapban letelik ismét a kötelező várakozási idő, így mehetünk a 3.-ra ahogy megjön a menstruációm. Sok sikert kívánok nektek is!

2020. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! Nektek is a legjobbakat! 😚
2020. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!